İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

AKSU SPOT

 İkicini el eşya her türlü ikinci el ev eşyalarınızı yerinde nakit ve değerinde alım yapıyoruz. Eşya satmak için firma arkadaşlarımız eşyalarınıza bakmak için 30 dk içerisinde adresinizde oluyor ve eşyalarınıza fiyat vererek alışverişimizi tamamlarız.

AKSU ANTALYA ŞEHRİNİN YAKLAŞIK 30 KM UZAĞINDA BULUNDUĞUNDAN ÇOĞU SPOT İŞİ YAPAN KİŞİLER GİTMEK İSTEMİYOR VE EŞYA ALMIYORLAR. ANTALYA SPOT BİZDE OLAY BİRAZ DAHA FARKI BİZ ANTALYA NIN NERESİ OLUR İSE AYNI GÜN İÇİNDE GİDEREK İKİNCİ EL EŞYALARIMIZI ALIM YAPMAKTAYIZ.

Aksu ilçesi ve mahallerinde bulunan her türlü ikinci el ev eşyalarınızı değerinde nakit olarak alım yapmaktayız. Aynı zamanda da otel bölgelerinin bulunduğu bölgede her türlü ikinci el otel eşyaları hurda ları da değerinde nakit olarak alıyoruz.

AKSU İKİNCİ EL EŞYA ALAN YER

Aksu da eşya alanlar olarak her nevi eşyalarınızı değerinden nakit olarak alım yapmakta olan Antalya Spot Aksu ikinci el eşya firması olacakta görev yapıyor. AKSU DA EŞYA ALANLAR OLARAK MÜŞTERİLERİMİZİN AKILLARINDAKİ SORULARINA CEVAP VEREN AKSU EV KUR HAFTANIN HER GÜNÜ ALIM YAPMAKTADIR. 2.el eşya Aksu firmasına eşya satmak için 0 543 540 1983 nolu numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

11 Mayıs 2017
AKSU SPOT için yorumlar kapalı
1.675 kez görüntülendi
Call Now Button