antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘KEPEZ 2 EL EŞYA’ olarak etiketlenmiş yazılar

KEPEZ İKİNCİ EL EŞYA

KEPEZ İKİNCİ EL EŞYA

Kepez evkurcular en çok tercih edilen ikinci el alım satım yerlerindendir. Kepez spot mağazalarına göre ellerinde daha fazla mal bulunduran evkurcular isminden de anlaşılacağı üzere evinizin baştan aşağı dizecek şekilde ikinci el eşya stoğuna sahiptir. Kepez ikinci el eşya arayanların öncelikle vakit kazanmak adına sitemizi gezmelerini daha sonra evkurcular ve diğer ufak çaplı spot mağazalarından bilgi almalarını tavsiye ediyoruz. 2.el eşya satmak için iletişim 0543 540 1983.

Kepez ikinci el eşya

KEPEZ İKİNCİ EL EŞYA

Antalya ikinci el eşya piyasasının bu kadar hareketli olmasının sebebi bekarlar ve öğrenciler dışında yaz tatilinde birçok  apart ve pansiyonların eşya talep etmeleri, eşyalarını yenilemek istemeleridir. Kepez 2 el eşya alım satımı, ihtiyaçların fazla olması açısından hareketli geçen bir ilçedir. Hareketli olması rekabet getiriyor, rekabetle birlikte ürünlerin uygun fiyatlardan alınıp satılması vatandaş açısından büyük avantaj oluşturuyor.

KEPEZ EV EŞYASI ALANLAR

KEPEZ EV EŞYASI ALANLAR

Kepez 2 el eşya deyince ilk akla gelen firma Antalya Spot’tur. Çünkü Kepez ev eşyası alanlar konusunda müşterilerine en yüksek fiyat teklifini yapan tek şirketiz. Bunun temel nedeni ise 15 yıldır aşkındır Kepez Evkur sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için artık kârlılıktan ziyade, müşteri memnuniyeti önem vermekteyiz. Bu nedenle kullanılmış eşya Kepez ilçesinde bize satılır ve en uygun fiyatlar ile bizden alınır. Özellikle yaşantımızın teknolojiye olan bağımlılığının arttığı bu günlerde birçok elektronik cihazınız demode kalmış olabilir. Saymakla bitiremeyeceğiniz kadar çok eşya evinizde ya da ofisinizde hiç kullanılmadan bir kenarda duruyor olabilir. Tüm bu ürünleri Kepez 2 el eşya firmamıza satarak nakit para elde edebilirsiniz.

Kepez ikinci el eşya

KEPEZ EV EŞYASI ALANLAR

ANTALYA SPOT firmamız Kepez ev eşyası alanlar ekibimiz ile senelerdir her türlü ikinci el;
sıfır ev eşyalarınızı değerinde nakit olarak alım yapmaktayız.
Evinizde yada iş yerinizde bulunan her türlü 2.el eşyaları kapınızdan değerinde almaktayız.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat