antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘ÇAMAŞIR MAKİNESİ ALANLAR’ olarak etiketlenmiş yazılar

İKİNCİ EL ARÇELİK 5083 FYE ÇAMAŞIR MAKİNASI

İKİNCİ EL ARÇELİK 5083 FYE ÇAMAŞIR MAKİNASI

Çamaşır makinesi denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi de Arçelik olmaktadır. Hemen her evde mutlaka görebildiğimiz Arçelik marka beyaz eşyalar arasında çamaşır makineleri daha fazla tercih ediliyor. Çünkü oldukça gelişmiş özelliklere sahip modeller oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Bu bağlamda piyasa genelinde en çok aranılan modellerden birisi ikinci el Arçelik 5083 FYE çamaşır makinası ‘dır. Antalya spot mağazamızda 2.el farklı renk ve modellerde makineler mevcuttur. Hem alımını hem de satışı yaptığımız makinelerin teslimatı firmamıza aittir. Çamaşır makinesi alanlar ile ilgili sorularınız için irtibat: 0543 540 1983.

ikinci el Arçelik 5083 FYE çamaşır makinası

İKİNCİ EL ARÇELİK 5083 FYE ÇAMAŞIR MAKİNASI ÖZELLİKLERİ

2.EL ARÇELİK 5083 FYE ÇAMAŞIR MAKİNASI özellikleri üstün performans, yüksek çamaşır kapasitesi, sessiz çalışma ve 11 farklı programa sahip olmasının yanı sıra da A+ sınıfı olması sayesinde de tasarruflu bir modeldir. Sizlere uygun fiyat ile satışa sunuyoruz ve uzun yıllar memnuniyet garantisi veriyoruz.

ALTUS A SINIFI ÇAMAŞIR MAKİNASI

ALTUS A SINIFI ÇAMAŞIR MAKİNASI

Çamaşır makinası modelleri arasında en çok tutulan A+ sınıfı modeller olmaktadır. Sadece çamaşır makinelerinde değil aynı zamanda diğer tüm beyaz eşyalarda da A enerji sınıfı tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise enerji tasarruflu modeller olmasıdır. Bu sayede uzun vadede ciddi oranda elektrik tüketimi tasarrufu sağlanmış oluyor. Sizlere Antalya ikinci el eşya mağazamızda en çok tercih edilen beyaz eşya markalarından birisi olan Altus A sınıfı çamaşır makinası modellerini de satışa sunmaktayız.

Altus A sınıfı çamaşır makinası

ALTUS A SINIFI ÇAMAŞIR MAKİNASI

Uygun fiyat güvencesi ile mağazamızdan kolayca satın alabileceğiniz modeller, uzun yıllar dayanıklılık gösterebilir durumda olup, tüm fonksiyonları çalışır durumdadır. Ayrıca çamaşır makinesi alanlar konusunda da, siz değerli müşterilerimize yardımcı olmamızı isterseniz 0543 540 1983’ü aramanız yeterlidir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız vereceğiniz adrese en kısa sürede vararak makinenizi değerinden alacaktır. Otel ya da başka tür işletmeniz varsa toptan Altus A sınıfı çamaşır makinası alanlar ile ilgili sorularınız için mail atabilir ya da direkt arayabilirsiniz. Her türlü 2.el Altus A sınıfı çamaşır makinası modellerini satın almakta ve uygun fiyatlarla pazarlamaktayız.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat