antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘ANTALYA SPOT EŞYA’ olarak etiketlenmiş yazılar

İKİNCİ EL SPOT EŞYA ALANLAR

İKİNCİ EL SPOT EŞYA ALANLAR

Eşya sektöründe satışa sunulan ürünler bazen dekoratif ya da işlevsel olarak beklentileri karşılayamayabilir. Veyahut tüketicilerin tercih eğilimleri farklılık gösterebilir. Böyle durumlarda 2.el spot eşya firmaları devreye girerek, alıcılar ile satıcılar arasında köprü vazifesi yapmaya başlar. ikinci el spot eşya alanlar fiyatlandırmayı ürünün sıfır ya da 2.el olmasına göre yapmaktadır. Antalya spot eşya firmamız, ikinci el eşya fiyatlarını oldukça uygun bir seviyede tutmaktadır. Bu nedenle mağazalardan neredeyse iki katına para vererek satın aldığınız eşyaları, bizde yarı fiyatına bulabilmeniz mümkündür.

ikinci el spot eşya alanlar

İKİNCİ EL SPOT EŞYA ALANLAR

Antalya genelinde her bölgede ikinci el ya da sıfır eşyaları değerinde nakit olarak almaktayız. Spot eşya alanlar alanında faaliyetlerimiz; ikinci el beyaz eşya otel eşyası koltuk takımı ve hurda alım satımıdır. Eşya satmak için bizimle haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz.

2 EL KULLANILMIŞ EŞYA ALANLAR

2 EL KULLANILMIŞ EŞYA ALANLAR

Turizm sektörü açısından oldukça canlı bir kent olan Antalya, belirli dönemlerde dışarıdan göç almaktadır. Bu da Antalya spot eşya sektörünü etkilemektedir. Sizde ilimize okul, iş ve benzeri nedenlerden olayı geldiyseniz ve evinizi uygun fiyatlı eşyalar ile dekore etmek istiyorsanız, Antalya ikinci el eşya firmamızı tercih edebilirsiniz. Yıllardır 2 el kullanılmış eşya alanlar sektöründe faaliyet gösterdiğimiz için şehirden ayırılırken de eşyalarınızı bize satarak değerlendirebilirsiniz. Antalya spot eşya konusundaki alım-satım işlemlerinin nasıl olduğuna dair ayrıntıları alt başlıktan inceleyebilirsiniz…

2 el kullanılmış eşya alanlar

2 EL KULLANILMIŞ EŞYA ALANLAR

İkinci el eşya alım satımı denilince bölgenin lider firması biziz diyebiliriz. Çünkü işyeriniz ya da eviniz için ihtiyaç duyduğunuz eşyaları satın alma aşamasında öncelikli olarak planlama yapıyoruz. Sonrasında kullanılmış eşya alanlar ile ilgili tarafımıza verdiğiniz adrese gelerek tüm ürünlerinizi değerinden alıyoruz. Koltuk takımlarınızdan buzdolabınıza, çamaşır makinenizden, yatak odalarınıza, büro takımlarınızdan, iş yeri malzemelerinize, otel eşyalarından, pansiyon eşyalarına, hurdalara varana dek her türlü eşyaları alıyoruz. İrtibat numaramız web sitemizin ana sayfasında yer almaktadır.

ANTALYA KLİMACILAR

ANTALYA KLİMACILAR

Antalya sıcak bir iklim bölgesinde olması ve aynı zamanda büyük bir şehir olması dolayısıyla bu şehirde bulunan hemen her evin temel eşyasından birisi de klima modelleri olmaktadır. Antalya klimacılar arasında güvenilir bir Antalya Spot eşya mağazası olarak, hem piyasa genelinde artık çeşitli nedenlerden dolayı elden çıkarılan klima modellerini değerinde oluyoruz hem de klima modellerini oldukça uygun fiyatlar dahilinde satın almak isteyen vatandaşlarımız için satış hizmeti veriyoruz. 2.el klima alanlar arasında güvenilir mağazamız her türlü klima modeli alım ve satım hizmetini vermektedir. Marka ve modeli ne olursa olsun satın almayı düşündüğünüz yada satmayı düşündüğünüz klima modeli için mağazamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Mağazamıza gelerek hem klima modellerimizi görebilir hem de diğer ihtiyaçlarınıza yönelik uygun fiyat avantajlarımızdan faydalanarak eşya satın alabilirsiniz.

antalya klimacılar

ANTALYA KLİMACILAR

Her türlü klimalarınızı değerinde nakit olarak yerinizde alıyoruz.

Split klima pencere tipi klima salon tipi klima kaset tipi klima ve her nevi klimalarınızı en uygun fiyatlara alıyoruz.

Klimalarınızı satmak için eski klima alan yerler firmamız ile iletişime geçiniz!

ANTALYA İKİNCİ EL SPOT EŞYA ALAN YER

ANTALYA İKİNCİ EL SPOT EŞYA ALAN YER

ANTALYA İKİNCİ EL SPOT EŞYA ALAN YER  Olarak gerek ikinci el eşya gerekse 2.el mobilya üzerine alım yapan firmamız her marka modeldeki ikinci el eşyalarınızı satın almaktayız.  Marka model farksızın 2.el yatak odası yada 2.el televizyon olsun satın alıyoruz. Güzeloba ikinci el eşya yada konyaaltı ikinci el eşya olarak semtlerdeki farklılıklar önemli degildir.

ANTALYA İKİNCİ EL SPOT EŞYA ALAN YER

Antalya ikinci el Spot Eşya Alan Yer Size en Yüksek fiyat verip ürünlerinizi gerçek değerinde alıyoruz. Evinizden çıkmadan eşyalarınızın aynı gün içinde satılmasını istiyorsanız antalya ikinci el eşya size bir telefon kadar yakındır. Eski eşya alımlarımızda ki en iyi fiyat verme konusunda çok ama çok iddalıyız.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat