antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘ANTALYA SPOT’ olarak etiketlenmiş yazılar

PLAZMA TV ALANLAR

PLAZMA TV ALANLAR

Son 15 yıl içerisinde TV modelleri tam anlamıyla evrim geçirdi. Eskiden taşımakta zorlandığımız tüplü ve onlarca kiloluk TV modellerinin yanı sıra ince, kullanımı kolay, enerji tasarruflu ve tüm bunlara ek olarak HD yani yüksek çözünürlük kalitesinde görüntü izlememizi sağlayan modeller piyasada görülmeye başlandı. Plazma TV alanlar hala çalışır durumda olan ancak elinizden çıkarmak istediğiniz modelleri satın almaktadır. 2.el plazma tv fiyatları ise genel olarak sahip olunan modele, markaya, cihazın sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Plazma TV alanlar

PLAZMA TV ALANLAR

Antalya plazma tv alan yerler tüm bu kriterler doğrultusunda fiyat belirlemesi yapmakta fakat herkes nakit ödeme yapmamaktadır.. Antalya spot hizmetlerimiz arasında otel plazması alan yerler olarak da faaliyet göstermekteyiz. Böylelikle otel plazması olarak adlandırılan modelleri de yine mağazamıza satmanız mümkündür.

Her türlü ikinci el ve sıfır televizyonlarınızı alıyoruz.

Plazma tv alanlar firması olarak yerinde nakit olarak değerinden alım yapmaktayız.

Eski ve yeni durumda olan plazma tvlerinizi değerinden satmak için bizleri arayınız.

ANTALYA KANEPE ALAN YER

ANTALYA KANEPE ALAN YER

Zamanında alınan yada henüz yeni alınan oturma gruplarını elden çıkarmanızı gerektirecek pek çok neden olabilir. Belki de modeline bir türlü içiniz ısınmadı yada artık başka bir yere taşınacağınızdan, işinize yaramıyor. Böyle bir durumda Antalya spot mağazamız ile iletişime geçmek iyi bir fikirdir. Çünkü Antalya kanepe alan yer olarak bizler, sahip olduğunuz kanepe yada oturma takımı, grupları gibi mobilyalarınız için bir fiyat değeri belirler ve kabul etmeniz durumunda da satışı gerçekleştirmiş olursunuz.

ANTALYA KANEPE ALAN YER

Özel olarak 2.el kanepe firmaları aramak zorunda değilsiniz nitekim Antalya kanepe alım satımı yapan mağazamız, aynı zamanda ikinci el ve spot eşyaları da satmaktadır. Kullanılmış kanepe alan yerler hala kullanılabilir durumda olan oturma grubu ve kanepelerinizi almaktadır.

İkinci el kanepe ve koltuk takımlarındaki alım fiyatlarımızla her zaman Antalya da bir numara olamaya devam etmekteyiz. Tek olarak yada ikili kanepelerinizi yerinde nakit olarak alım yapan firmamız haftanın her günü sizlerden telefon beklemektedirler. Antalya’da öğrencilerin tek sıkıntısı hem yatak olsun hem koltuk olsun dedikleri bir eşya olan kanepe hem alım olarak hemde satım olarak bizlerde her ay ve mevsimde bulunmaktadır.

2 EL LED TELEVİZYON ALANLAR

2 EL LED TELEVİZYON ALANLAR

TV kullanım alanları oldukça geniştir. Sadece ev değil, iş yeri gibi çeşitli yaşam alanlarında da TV izlemekteyiz. Hem enerji tüketiminde daha tasarruflu olması hem de yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ile izleme imkanı sunması ile Antalya spot mağazalarında en çok alınan eşyalardan birisi LED televizyonlar olmaktadır. 2 el led televizyon alanlar özellikle de herhangi bir ölü piksel sorunu olmayan ve genel olarak çalışır durumda olan modelleri tercih etmektedirler. Bu nedenle ürünleriniz için fiyat teklifi almak isterseniz arayınız: 0 543 540 1983

2 EL LED TELEVİZYON ALANLAR

Antalya led tv alanlar sahip olduğunuz marka, model ve cihazın çalışabilirlik durumuna göre fiyatları belirlemektedir. Dolayısıyla da ikinci el tv fiyatları satışa sunulan LED TV modeline, markasına, ekstra özelliklerine ve genel durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca toptan televizyon satanlar firması olarak da faaliyet gösterdiğimiz için çok daha uygun fiyata LED TV alabilmenize imkan tanıyoruz!

Marka ve model ayırt etmeden her türlü çalışmakta olan led televizyonlarınızı yerinde nakit olarak değerinden alıyoruz. 2 El Led Televizyon Alanlar olarak siz değerli müşterimizde bulanan her türlü televizyonlarınızı değerinde satmak için lütfen iletişime geçiniz. Led tv slim tv ve şimdi çok popüler olan bombeli dediğimiz smart televizyonlarında alımlarını aynı gün içinde değerinden ve adresten alım yapmaktayız. Sizlerde tv satmak için lütfen iletişime geçiniz.

ANTALYA EVKURCU

ANTALYA EVKURCU

Ev eşyalarını daha uygun fiyatlar ile satın almanın onlarca yolundan birisi de Antalya evkurcu mağazalarıdır. Antalya’da ikamet eden vatandaşların iyi bildikleri bu mağazalardan, bir ev için ihtiyaç duyulan A’den, Z’ye tüm eşyalar bulunabilmektedir. 2.el eşyalar için Antalya evkurcu numaraları ile kolay ve hızlı bir şekilde mağazamıza ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden kolay bir şekilde tüm bu numaralarımıza ve diğer iletişim adreslerine ulaşabilmeniz mümkündür. 

SPOT EŞYA ALANLAR ANTALYA

SPOT EŞYA ALANLAR ANTALYA

Bilinçli tüketiciler, bütçelerini korumak konusunda oldukça başarılı kararlar almaktadırlar. Bu tüketici grubu genellikle Antalya spot mağazalarından oldukça uygun fiyatlar ile ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Elindekinin değerini bilen vatandaşlar, bir sürelik kullanım sonrasında spot eşya alanlar Antalya içi firmalar vasıtasıyla ellerindeki eşyaları bu kişilere makul fiyatlar ile satmaktadır. SPOT EŞYA ALANLAR ANTALYA 2.el spot eşya alan yerler bir süre kullanılmış olan spot.

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA ALAN

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA ALAN

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR hareketlerine bakacak olursak kışa nazaran yazın daha hareketli geçtiğini görürüz. Bunun sebebi dışarıdan gelen yerli ve yabancı turistlerin kalacak yer araması, otellerin pahalı olması sebebiyle daha çok ufak çapta kalınacak yerlerde tercih ediliyor. Haliyle Konyaaltı 2.el eşya mağazamızdan eşyalar alınarak bu ufak çaplı yerler daha çok otel odalarına benzetilerek kiralanıyor. Bu tarz arayış içerisinde olan kiralamacılar, doğal olarak Konyaaltı Evkurcular mağazalarından evlerinin ihtiyacına göre eşyalar bakıyorlar.

Konyaaltı ikinci el eşya

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Antalya spot dükkanlarından eğer nakliye imkanları varsa tercih edilen dükkanlar oluyor. Ama genel olarak Konyaaltı eşya alanlar daha çok tercih edilmekte. Her fiyatta, kalitede, garantili veya garantisiz a’dan z’ye birçok ürün bizim mağazamızda da mevcut olarak bulunmaktadır. İstediğiniz ürüne ilgili kategorilerden ulaşıp fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ANTALYA LARA İKİNCİ EL EŞYA

ANTALYA LARA İKİNCİ EL EŞYA

Bugünkü şartlara göre ekonomik sıkıntılar yaşayan insanların alım gücünün düşük olması sebebiyle, sıfır eşya satılan mağazalardan almaktansa ikinci ele yönelim daha fazla olmaktadır. Antalya spot mağazalarında elektrikli ev aletlerinden, aklınıza gelebilecek her türlü ikinci el eşya hizmeti verilmektedir. Antalya içi 2.el eşya alım satımında diğer illere göre daha hareketli bir piyasa söz konusudur. Antalya Lara ikinci el eşya almak ve satmak için arayınız! 0 543 540 1983.

ANTALYA LARA İKİNCİ EL EŞYA

Antalya Lara 2.el eşya arayışında olanların oranı nüfus hareketliliğine baktığımız zamanda doğru orantıda ilerlemektedir. Elinizde olan eşyaları nakite çevirerek ev ekonominizi rahatlatmak istiyorsanız, Lara eşya alanlar kategorisinde aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Lara Evkurcular daha iyi eşyalar satmak amacıyla günden güne stoklarını arttırmaya devam ediyorlar. Evkur spot tarzı alım satım yapan firmaların çoğu sıfır ürünlere göre uygun fiyatlar sunmaktadırlar.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

Antalya ikinci el eşya alan yerler genellikle, Antalya spot mağazaları ve internet üzerinden alım satan yapan siteler olmak üzere bu piyasadaki yerlerini alıyorlar. Evkurcular mağazalarında sadece ikinci el değil az da olsa sıfır ürünlerde bulunmaktadır. İkinci el ev eşyası alan yer arıyorsanız sitemizden faydalanabilirsiniz. Değerinde alım ve satım yapmakla birlikte sattığımız ürünlerde güvencemiz altındadır. ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER Antalya 2.el eşya.

ANTALYA FİNİKE 2.EL EŞYALAR

ANTALYA FİNİKE 2.EL EŞYALAR

Antalya Finike 2.el eşya alım satımı yapan yerler bulunmaktadır. Genellikle kişiler, bu satışları nakite sıkıştıkları için yapmaktadırlar. Kişiler nakit ihtiyaçlarını gidermek için Antalya spot mağazalarına giderek eskiyen ürünlerini satabilmektedirler. Büyük çaplı sitelerde ilanlar vererek Finike 2 elciler dükkanlarını arayanlar bulunmaktadır. Bu şekilde sonuç alamamak çok normal. Çünkü o tarz sitelerde komisyon uygulaması yapılmaktadır. En sağlıklı şekilde Antalya Finike ikinci el eşyalar alım-satım mağazasına ulaşmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır!

Antalya Finike ikinci el eşyalar

ANTALYA FİNİKE İKİNCİ EL EŞYALAR

Antalya Finike eşya alım satan yapan mağazamızda istediğiniz tarzda ürünler bulunmaktadır. Buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi alırken çok fazla kullanılmamış ve kaliteli ürünler olmasına dikkat ederek stoklarımıza yeni ürünler ekliyoruz. Gönül rahatlığıyla sitemizden alım satımlar gerçekleştirebilirsiniz.

ANTALYA 2 EL EŞYA ALAN YER TELEFON

ANTALYA 2 EL EŞYA ALAN YER TELEFON

Antalya 2 el eşya alan yer telefon numaralarını arayarak ulaştığınızda sadece ev eşyaları ile sınırlı kalmayıp teknolojik ürünlerde ikinci el eşya olarak alınıp satıldığını göreceksiniz. Eşya alan firma numaraları çevre civardaki esnaflara sorarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Antalya spot mağazaları da bir hayli fazladır, bu sebeple istediğiniz eşyayı alıp satmakta rahat hareket edebilirsiniz. ANTALYA 2 EL EŞYA ALAN YER TELEFON 2.el eşya alırken dikkat etmeniz gerekmektir. 

GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA

GÜRSU İKİNCİ EL EŞYA

Gürsu ikinci el eşya firmaları sayesinde evinizde kullanmadığınız birçok ürünü geri dönüşüm ile değerlendirebilirsiniz. Geri dönüşüm sistemi pek çok ülkede yaygın olarak kullanmaktadır. Ülkemizde de bu sistemin yaygınlaşabilmesi adına Antalya Gürsu evkur firması olarak hizmet vermekteyiz. Evinizde, otel ve benzeri işletmenizde kullanılmış, eskimiş ya da az kullanılıp kenara atılmış tüm eşyalarınızı Gürsu 2.el eşya mağazamıza satabilirsiniz. Bunun karşılığında yüksek meblağlarda kazanç elde ederek, yeni eşya ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Gürsu ikinci el eşyaGÜRSU İKİNCİ EL EŞYA

Gürsu spotçular alanında faaliyet gösteren firmamız değerinden tüm ofis, ev ve otel eşyalarınızı satın almaktadır. Antalya Spot irtibat numaramız ve mağaza adresimiz iletişim sayfamızda yer almaktadır. Eşya satmak istediğinizde bize telefon numaramız ya da elektronik posta adresimiz vasıtasıyla ulaşabilirsiniz…

ANTALYA EVKUR TELEFONLARI

ANTALYA EVKUR TELEFONLARI

Eski eşya satışı yapmak istediğinizde Antalya evkur telefonları arıyor olabilirsiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki Antalya evkurcular adı altında sezonluk faaliyet gösteren pek çok şirket bulunmaktadır. Doğal olarak bu şirketlerin hizmetleri sadece yaz ayları gibi sezonluk gerçekleştiği için müşteri memnuniyetine önem verilmemektedir. Oysaki Evkur Spot faaliyet alanında uzun yıllardır çalışan firmamız, hiçbir zaman karlılığı müşteri memnuniyetinin önüne geçirmemiştir.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat