antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA’ olarak etiketlenmiş yazılar

BEYAZ EŞYA ALANLAR

BEYAZ EŞYA ALANLAR

BEYAZ EŞYA ALANLAR

 Evinizde yada iş yerinde kesinlikle kullandığınız bazı beyaz eşyalar vardır. Bunlar buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi fırın davlumbaz ankastre klima vb. ürünler olabilir. ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA firması ikinci el beyaz eşyalarınız için en iyi fiyat vererek evinizden yada iş yerinizden ikinci el beyaz eşyalarınızı nakit olarak alım yapmaktadır. Mesela 2.el buzdolabı alacak yada satacaksınız. Tek yapmanız gereken bizi arayıp yada resim atıp fiyat almanız olacaktır. Bazı müşterilerimiz bu kadar kolay ticareti ilk defa yapıyorum diyerek çok memnun kalıyor. Sizde evinizden yada iş yerinizden rahat bir şekilde beyaz eşya satmak için ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA iş yerini arayarak rahat bir şekilde 2.el beyaz eşyalarınızı satabilirsiniz.

Sadece beyaz eşya satmak için değil aynı zamanda ikinci el beyaz eşya almak içinde bizleri arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çok ama çok avantajlı ürünler bulma fırsatınız olabiliyor. Örneğin mağaza fiyatı 3000 tl olan bir ürünü bizlerden bin yada bin beş yüz civarında alabilirsiniz. Evet bizden aldığınız ürün ikinci el oluyor ama bazen öyle ürünler geliyor ki sıfırdan farksız oluyor. Birde ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA olarak her aldığımız ürünü servis bakımlı olarak alıp sattığımız için gönül rahatlığı içinde ticaret yapmaktayız.

Evinizde bulunan buzdolabının marka model bilgisini vermek için içerisinde yada arka alt tarafında bulunan ürün etiketinin üstünde bulunan marka yada model numarasını bize atabilirsiniz. Bunu neden istiyoruz. Satmayı düşündüğünüz ikinci el beyaz eşyalarınızın 2.el değerini sizleri sunmak için bize gereklidir. Peki biz ikinci el eşya alırken nelere dikkat edip neye göre fiyat veriyoruz? Mesela 10 yıllık bir adet buzdolabınız bulunmakta. Evet 10 yıllık deyince akıllara çok eski bir ürün olarak geliyor. Ama ortalama bir buzdolabının kullanma süresini 25 ila 30 yıl olarak göz önünde bulundurur isek bu süre çok eski değildir.

Sonuçta sıfır alınıp ta 1 gün bile kullanılsa o ürün ikinci el değeri kazanmaktadır. Aslında ikinci el eşyanın yılına göre değil de kullanım şekline ve temizliğine göre fiyat verip almaktayız. Mesela 10 yıllık bir çamaşır makinesi titizlik ile kullanıldığında bir yada iki yıllık makineden daha temiz durmaktadır. Yada şöyle anlatayım 5-6 yıl önce alınmış ve yazlık bir yere konulan çamaşır makinesi yılda 10 yada 20 defa kullanılırken bir yıllık olan çamaşır makinesi bir yılda belkide 50 kere kullanılmış olabiliyor. Bu sebepten ve örnekten yola çıkarak elinizde bulunan satmayı düşündüğünüz ikinci el beyaz eşya ürünlerin değerini aslında kendinizde ortalama çıkartabilirsiniz.

Bu yazımızda sadece ikinci el beyaz eşya alım satımı nasıl yapılır nasıl avantajlı ürünler bulunur sizlere bunları anlatmaya çalıştık. İkinci el eşya alım satımı yapmakta karlı çıkmamın adresi Antalya Spot her zaman sizlerin telefonları beklemektedir. Antalya ve tüm ilçelerden alım satımı yapmaktayız. Eşya alır satarken tüm nakliye taşıma ve montaj işlerini bizzat firma olarak biz yapmakta olup hiçbir ücret talep etmiyoruz.

ELMALI İKİNCİ EL EŞYA

ELMALI İKİNCİ EL EŞYA

Gündelik hayatımızı kolaylaştıran pek çok eşya var. Bu eşyaların bir kısmına gerçekten çok ihtiyaç duyuyoruz. Bu eşyaları daha çok temel eşyalar olarak da ifade ediyoruz. Örneğin buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın gibi eşyalar gündelik hayatta en çok ihtiyaç duyduğumuz başlıca temel eşyalardan bir kaçıdır. Elmalı ikinci el eşya mağazaları elindeki ikinci el eşyalarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilmek yada ihtiyaç duyduğunuz ikinci el ürünleri satın alabilmek için en iyi mağazalardır.

Elmalı

ELMALI İKİNCİ EL EŞYA MAĞAZALARI

Elmalı 2.el eşya mağazamız, Antalya Elmalı’da ikamet etmekte olan vatandaşlar için en yakın ve en iyi ikinci el eşya alım-satım fuarıdır. Antalya ikinci el eşya sektörünü yakından takip eden herkes, güvenilir bir mağaza seçiminin ne kadar önemli olduğunu da bilir. Elmalı spot mağazamızda her bütçeye uygun eşyalar bulunabilirsiniz. Elmalı evkurcular her türlü ev eşyalarını bulabileceğiniz yerlerdir.

Antalya İkinci El Eşya Ürünlerinizi En Yüksek Fiyata Değerinden Satın Alır!

2 EL KOLTUK TAKIMLARI

2 EL KOLTUK TAKIMLARI

Ev yada iş yerinde konforlu bir vakit geçirebilmek için gerekli mobilyaların başında oturma grupları yada bir diğer ifade ile koltuk takımları gelmektedir. Sadece konfor sunması ile değil aynı zamanda çok fonksiyonlu ve dekoratif olmaları ile de çoğu zaman tercih nedeni olmaktadır. 2 el koltuk takımları arasında hem ev hem de iş yeri gibi farklı ortamlar için kullanışlı ve aynı zamanda dekoratif koltuk takımı modellerini bulabilmek mümkündür.

2 el koltuk takımları

2 EL KOLTUK TAKIMLARI ALANLAR

2 el koltuk takımları alanlar aynı zamanda işinizi görmeyen, elinizden çıkarmak durumunda kaldığınız koltuk takımı modellerini de satabileceğiniz yerlerdir. Kullanılmış koltuk alan yerlerden birisi de Antalya Spot mağazamızdır. İlgili koltuk modelinin hala kullanılabilir olmasına dikkat ederek değerinde alım yapmaktayız. İkinci el koltuk fiyatları da buna göre değişkenlik göstermektedir. Antalya ikinci el eşya mağazaları arasında güvenilir olanları tercih ederek alım-satım işlemlerini gerçekleştirmek istiyorsanız bize ulaşınız!

ANTALYA VE ÇEVRE SEMTLERDE BULUNAN HER TÜRLÜ 2 EL KOLTUK TAKIMLARI ALIMLARIMIZI DEĞERİNDE NAKİT OLARAK EVİNİZDEN ALIYORUZ. SATMAK İSTEDİĞİNİZ KOLTUKLARI EN İYİ FİYATLARIMIZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN ADRESİNDEN TESLİM ALMAKTAYIZ. HEM KÖŞE, HEM MAXİ, HEMDE SALON TAKIMLARINIZI EN İYİ FİYATLARIMIZLA AYNI GÜN İÇİNDE ALIM YAPMAKTAYIZ. SİZLERDE BİZİ ULAŞARAK İKİNCİ EL KOLTUKLARINIZI SATABİLİRSİNİZ.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Bir süre kullanılmış olan eşyalar “ikinci el” statüsünde değerlendirilmektedir. Bu eşyaların bir kısmı çok az kullanılmış da olabilmektedir. Bir eşyanın çok yada az kullanılmış olmasından daha da önemlisi ise hala kullanılabilir olmasıdır. Çünkü Antalya ikinci el eşya alanlar için satıcının sattığı eşyanın hala kozmetik olarak iyi durumda olması ve işlevsel olarak da çalışır, iş görür durumda olması önem arz etmektedir. Antalya ikinci el eşya mağazaları bu eşyaların alım yada satımını yapar.

ELEKTİRİKLİ SOBA ALIM SATIMI

ELEKTİRİKLİ SOBA ALIM SATIMI

Klasik kömür sobası kullanımına kıyasla, kullanımı daha kolay olan elektrikli sobalar çoğu zaman çok fazla elektrik enerjisi tüketimi nedeniyle pek de tercih edilmemektedir. Fakat tüm bunlara rağmen Kış aylarında Antalya ikinci el eşya mağazalarında en çok alınan eşyalardan birisi olmaktadır. Antalya’da Kış aylarının daha kısa süreli olması, gereksiz uğraşlar ile kömür sobası kullanımı yada diğer yöntemleri de gereksiz kılmaktadır. Bunun yerine elektirikli soba alım satımı yapan yerlerden kolayca edinilecek elektrikli soba ile idare edilebilmektedir.

elektirikli soba alım satımı

ELEKTİRİKLİ SOBA ALIM SATIMI

2 el soba alanlar sobanın modeline ve genel olarak özelliklerine göre bir fiyat belirlemesi yapmaktadır. İkinci el soba satanlar sahip oldukları cihazların hala kullanılabilir olduğunu düşünüyorlarsa, kullanılmış soba alanlar olarak bizlerle iletişime geçebilirler.

Antalya Spot olarak siz değerli müşterilerimizi ucuz ve uygun fiyatlara ısıtmanın yoluna bakıyoruz. Buna bağlı olarak da elinizde bulunan, satmayı düşündüğünüz elektirikli sobalarınızı eski yeni gözetmeksizin alıyoruz. ANTALYA halkımıza yararlarımız devam etmekte olup, 2.el yada sıfır elektirikli soba alım ve satımlarımız her sene olduğu gibi bu senede vardır.

ANTALYA EŞYA ALANLAR SPOTÇULAR

ANTALYA EŞYA ALANLAR SPOTÇULAR

Büyükşehirlerde fırsatçılar da oldukça fazla oluyor. Özellikle de ikinci el eşya sektörünü dikkate aldığımızda, herhangi bir nedenden dolayı eşyalarını elinden çıkarmak isteyen vatandaşlardan oldukça uygun fiyata eşyaları olup, oldukça fazla fiyatlar ile satışa sunan Antalya eşya alanlar spotçular bulunmaktadır. Bu nedenle de Antalya eşya alım firmaları arasında güven veren, samimi firmaları tercih etmek her zaman için daha iyi olacaktır!

İKİNCİ EL EV EŞYASI ALANLAR ANTALYA

İKİNCİ EL EV EŞYASI ALANLAR ANTALYA

Eşya alım satımı yapan mağazalar açısından ev eşyaları ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü ikinci el ev eşyası alanlar Antalya ili içerisinde,bu eşyaların satışını çok daha kolay bir şekilde yapabilmektedir. Özellikle de gündelik hayatta evimizde kullanmakta olduğumuz eşyalar Antalya ikinci el eşya alan mağazalar için önemli eşyalardır. 2 el eşya alan yerler genellikle temiz beyaz eşya klima ve mobilya alım satımı yapmaktadırlar.  ANTALYA SPOT ikinci el eşya alım satımı.

ANTALYA VARSAK 2.EL EŞYA ALAN

ANTALYA VARSAK 2.EL EŞYA ALAN

Antalya ikinci el eşya alımında öncelikle satacağınız ürünün markasına ve modeline bakmaktalar. Antalya Varsak ikinci el eşya alanlar işlev açısından kendilerine ne kadar yarar sağlayacağına bakarak fiyat kararı veriyorlar. Varsak ikinci el eşya piyasası aslında, Varsak spot mağazalarında olan fiyatlara göre piyasasını belirleniyor. Varsak ilçesi dışında merkezden veya çevre illerden ikinci el eşya bakan kişilerde bulunmakta. Bu sebeple ister istemez Antalya Evkurcular mağazalarındaki fiyatlarda piyasada belirleyici rol oynuyor.

Antalya Varsak ikinci el eşya alanlar

ANTALYA VARSAK İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

İkinci el spot mağazalarında veya sitelerinden ürün alacağınız zaman ürünlerin kalitesi ve sağlamlığı dışında, eğer yüksek miktarda para verip sıfıra yakın ürünler satın alıyorsanız mutlaka garanti belgesini ve satma sebebini kullanıcıya sormayı unutmayın. Ürün açıklamaları, kişinin güvenilirliği alacağınız ürünün teminatı açısından önemlidir. Bizden uygun fiyatlı eşya almak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Veyahut 2.el eşya satmak için iletişime geçiniz!

KEPEZ İKİNCİ EL EŞYA

KEPEZ İKİNCİ EL EŞYA

Kepez evkurcular en çok tercih edilen ikinci el alım satım yerlerindendir. Kepez spot mağazalarına göre ellerinde daha fazla mal bulunduran evkurcular isminden de anlaşılacağı üzere evinizin baştan aşağı dizecek şekilde ikinci el eşya stoğuna sahiptir. Kepez ikinci el eşya arayanların öncelikle vakit kazanmak adına sitemizi gezmelerini daha sonra evkurcular ve diğer ufak çaplı spot mağazalarından bilgi almalarını tavsiye ediyoruz. 2.el eşya satmak için iletişim 0543 540 1983.

Kepez ikinci el eşya

KEPEZ İKİNCİ EL EŞYA

Antalya ikinci el eşya piyasasının bu kadar hareketli olmasının sebebi bekarlar ve öğrenciler dışında yaz tatilinde birçok  apart ve pansiyonların eşya talep etmeleri, eşyalarını yenilemek istemeleridir. Kepez 2 el eşya alım satımı, ihtiyaçların fazla olması açısından hareketli geçen bir ilçedir. Hareketli olması rekabet getiriyor, rekabetle birlikte ürünlerin uygun fiyatlardan alınıp satılması vatandaş açısından büyük avantaj oluşturuyor.

ANTALYA AKSU 2.EL EŞYA ALANLAR

ANTALYA AKSU 2.EL EŞYA ALANLAR

Evlerimizin değişmez eşyalarından olan beyaz eşyalar sıfır olarak alındığında oldukça pahalıdır. Kampanya, indirim ve sezon sonu indirimleri yeterli derece de olmayınca normal olarak Aksu 2.el eşya satanlar sitelerine başvuruyoruz. Bekâr veya öğrenci olanların genel tercihi ikinci elden yana oluyor. Antalya ikinci el eşya almak için bir yer arıyorsanız mağazamız sizin için doğru adres. Antalya Aksu ikinci el eşya alanlar beyaz eşyanın yanı sıra masa, sandalye, oturma grubu gibi mobilyaları da almaktadırlar!

Antalya Aksu ikinci el eşya alanlar

ANTALYA AKSU İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Aksu eşya alanlar konusunda araştırmanızı yaptıysanız en doğru tercihin sitemiz olduğunu göreceksiniz. Aksu 2 el eşya alanlar arasında prensip olarak en kaliteli ürünleri depolarımızda bulundurarak sizlere iletmeye çalışıyoruz. İkinci el eşyalarınızı nakite çevirmenize en kısa sürede yardımcı oluyoruz.

ANTALYA KEMER 2.EL EŞYA ALAN

ANTALYA KEMER 2.EL EŞYA ALAN

Antalya ikinci el eşya pazarı turizm bölgesi olması açısından daha geniş bir pazar alanına sahiptir. Antalya Kemer ikinci el eşya alanlar hem spot mağazaları, hem de bu işi internet üzerinden yapan kişilerdir. Antalya’nın diğer ilçelerinde olduğu gibi Kemer’de de bir hayli alım satım yapılmaktadır. Bu anlamda bölge halkına uygun hizmet verebilmek için Kemer spot mağazaları da, hem ikinci el eşya satışı hem de eski eşya alımı yapmaktadır.

Antalya Kemer ikinci el eşya alanlar

ANTALYA KEMER İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Kemer 2 el eşya piyasası oldukça hareketlidir, sitemiz üzerindende birçok eşya hakkında bilgi alabilirsiniz. Kemer 2.el eşya alanlar genellikle az kullanılmış eşyaları tercih etmektedirler. Herkes alırken veya satarken bu özelliklerin olmasına dikkat etmektedir. Çok yıpranmış bir eşyayı kimse almak istemeyecektir. Daha çok sıfıra yakın ürünler tercih edilmektedir. Daha kaliteli ve sıfır ürüne göre daha uygun olmasından dolayı bu şekilde bir yaklaşım sergilenmektedir.

Değerinden eşya satmak için ARAYINIZ!

ANTALYA EŞYA ALAN YER

ANTALYA EŞYA ALAN YER

Antalya’da eşya alan birçok dükkan bulunmaktadır. Antalya eşya alan yer genellikle öğrenciler ve bekarlar tarafından tercih edilmektedir. 2 el eşya alanlar Antalya merkez ve civar ilçelerde hem alım hem satım olarak ticaretlerini yapmaktadırlar. Eşya alırken dikkat etmeniz gereken unsurlar her ürün için farklıdır. 2.el eşya fiyatları göz önünde bulundurulduğunda sıfır ürünlere göre oldukça uygundur, bu sebeple ikinci el eşya daha fazla tercih edilmektedir.ANTALYA SPOT

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat