antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘EŞYA ALANLAR ANTALYA’ olarak etiketlenmiş yazılar

ANTALYA 2 EL EŞYA ALAN YER TELEFON

ANTALYA 2 EL EŞYA ALAN YER TELEFON

Antalya 2 el eşya alan yer telefon numaralarını arayarak ulaştığınızda sadece ev eşyaları ile sınırlı kalmayıp teknolojik ürünlerde ikinci el eşya olarak alınıp satıldığını göreceksiniz. Eşya alan firma numaraları çevre civardaki esnaflara sorarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Antalya spot mağazaları da bir hayli fazladır, bu sebeple istediğiniz eşyayı alıp satmakta rahat hareket edebilirsiniz. ANTALYA 2 EL EŞYA ALAN YER TELEFON 2.el eşya alırken dikkat etmeniz gerekmektir. 

ANTALYADA EŞYA ALANLAR

ANTALYADA EŞYA ALANLAR

Artık iş görmeyen eşyaları çöpe atmak doğru değildir. Çünkü herhangi bir nedenden dolayı artık işe yaramadığını düşündüğünüz eşyalarınızı başkalarına satma imkanınız da mevcuttur. Bunu yapabileceğiniz pek çok yöntem var ve bunlardan en mantıklı olanı da Antalyada eşya alanlar ile irtibata geçerek eşyalarınızı satmak yada vermektir. Bu bağlamda uzun yıllardır sektörde hizmet veren Antalya ikinci el eşya mağazamıza, pek çok türden eşyaları almaktayız. Artık işinizi görmeyen eşyalarınız için değerin fiyat teklifi veriyoruz ve kabul etmeniz durumunda da eşyalarınızı alıyoruz. Antalyada eşya alan yerler arasında güvenebileceğiniz mağazamız sahip olduğu özel aracı ile de adresinize kadar gelerek eşyalarınızı alabilmektedir. İrtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

ANTALYADA EŞYA ALANLAR

ANTALYADA EŞYA ALANLAR

Antalya genelinde her yerden en uygun fiyatlarımızla eşyalarınızı yerinde alıyoruz.

EŞYA ALANLAR ANTALYA ekibi olarak eşyalarınıza en iddalı fiyatlarla biz alıyoruz.

Eşyalarınızın resimlerini bize gönderin uygun görürseniz ekip arkadaşlarımız yarım saat içinde adresinize gelerek alımı gerçekleştiriyorlar.

Eski eşya alanlar Antalya ili için irtibat numaramız: 0543 540 1983

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat