Cuma, Haziran 7Antalya Spot 2.El Eşya Alımı Satımı
Shadow

ANTALYA SPOT

ANTALYA SPOT

İlk önce yazıma Antalya ve genelinde ikinci el eşya satan ve satmayı düşünen insanlara açıklama yapmakla başlamak istiyorum.  Evinizde yada iş yeriniz de veya oteliniz bünyesinde bulunan her çeşit eşyaları satmayı düşündüğünüzde ilk akla spotçular gelir. Şimdi açılış olarak spotçular neleri alır neleri almaz aldıkları ürünleri alırken nelere dikkat eder ne koşullarda alır. Bunlara açıklık getirelim. Antalya’da spot işi uzun yıllardır devam etmekte olan ve gün geçtikçe de büyüyecek bir sektördür. Bunun ilk sebebi ise güzel Antalyamızın her sene göç almasıdır. Bu sebepten dolabı her yeni gelen insanın maddi durumu iyi olmadığı için ikinci el eşyalara yönelmekte ve en akıllı yöntemi seçmekteler. İkinci el eşya işini yapan firmalar ise son günlerde işlerin çokta iyi gitmemesinden yakınmaktadır.

Spot ikinci el eşya piyasasında hem alımda hem satımda ürünler çok aşağı fiyatta olup her bütçeye göre eşya bulunmaktadır. Şimdi ilk olarak eşyanızı satma bölümünden başlayalım.  Eğer ki evinizde bulunan bulaşık makinesini satacaksınız. Ürün 5 yıllık diyelim. şimdiki sıfır fiyatı 500 tl olsun. Bazı müşterilerimiz demekteki bu makinenin sıfır 500 tl ben 400 istiyorum. Şimdi spotçu bunu 400 tlye aldı diyelim. Sizce kaç paraya satacak??? Evet soruyorum kaç paraya satacak da para kazanacak 400 tlye aldı 20-30 tlde masraf etti zaten sıfırı 500 tl e bu makine 5 yıllık…

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA

Şimdi burada anlatmak istediğim bazı müşterilerimiz haklı olarak eşyam ucuza gitmesin istiyor.  Yanlız ikinci el olarak bile olsa bir eşyanın hakkı ve değeri vardır. mesela bu makinesi alacağı fiyata gelelim 150 – 200 tl arasıdır. >Neden derseniz satacağı fiyat en çok 300 tl olur. Burada bu spotçu da para kazanması gerekiyor demi. Şimdi işin birde diğer kısmı var. Bazı spotçu arkadaşlarımız diyor ki ben çok kazanayım. bu makineden örnek vermeye devam edelim mesela geliyor diyor ki ben bu makineyi 50 tlye alırım. Bakın şimdi buda kesinlikle kabul edilecek bir mevzu değildir. Bir şeyin hakkı ve ticaret piyasası bulunmaktadır. Yani uzun lafın kısası her eşyanın 3 aşağıya 5 yukarıya bir değeri var ve ticarette bu kulvardan dışarıya çıkmamalıdır. Biz 16 senedir ikinci el eşya alımı satımı yapmaktayız. Bu güne dek hiçbir sıkıntımız olmamıştır çok şükür. Şimdi bu yazımda azda olsa birşeyleri açıklamaya çalıştım.

Antalya ve çevre ilçelerde iseniz ve eşya satmak istiyorsanız ANTALYA SPOT olarak her türlü eşyalarınızı değerinde ve aynı günde alım yapmaktayız. Eğer ki eşyalarınızın değerinde satmak istiyorsanız yada aynı gün içinde eşyanızın 2 el fiyatını öğrenmek istiyorsanız antalyaspot.net adresinde tıklayarak her gün satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızı satabilir yada eşyanızın değerini anında öğrenebilirsiniz. Bizim uzun yıllardır sadece müşteri kazanmaya çalışmamızı senelerdir bizimle çalışan müşterilerimiz bilmekte ve her geçen günde yeni müşterilerimiz bu listeye dahil olmaktadırlar. Eğer ki sizlerde güzel bir ticaret yapıp gönül rahatlığı ile eşyalarınızı değerinde ve yerinde satmak için her gün sabah 8 akşam 9 sizlerin telefonlarını bekleyen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek eşyalarınızı satabilir yada anında eşya fiyatı öğrenme birimimizden eşyalarınızın değerini öğrenebilirsiniz.

Şimdilik sağlıcakla kalmanızı temenni eder sağlıklı hayırlı akşamlar dilerim….