İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

ANTALYA SPOT

Anasayfa » ANTALYA SPOT

ANTALYA SPOT

Antalya Spot firmamız 1999 yılından itibaren faaliyet gösteren ikinci el eşya alımı ve satımı yapan köklü bir firmadır. Sektörde uzun yıllar boyunca tecrübe kazanmış bir firma olarak sizin için kaliteli ürünü uygun fiyata temin etmeniz ilk ve en önemli prensibimizdir. Ana sayfamızı kontrol etmek için ANTALYA SPOT sayfasına giderek kontrol edebilirsiniz. Firma ilk olarak Antalya Güllük Deniz Mahallesi’nde faaliyetlerine spotçular çarşında başlamıştır. 15 yıla aşkın süre boyunca da Antalya ve çevre içlerindeki müşterilerinin taleplerini temin etmektedir.

Yaşadığımız çağ ekonomi içerisinde uygun fiyata kaliteli bir ürün temini yapmak oldukça zorken ANTALYA 2.EL EŞYA sizin için aradığınız ürünü temin etmektedir. Eviniz içerisinde sıklıkla değişiklikler yapmak istiyorsanız ve bu değişiklikleri yaparken hem yüklü bir miktarda harcama yapmak istemiyorsanız, hem de kaliteli güvenilir bir ürün arayışındaysanız doğru adrestesiniz demektir. Çünkü ANTALYA SPOT sayesinde dilediğiniz hizmete kolaylıkla erişebilmektesiniz.

ANTALYASPOT

Örneğin çocuklarınızın odasına bir çalışma masası almak istiyorsunuz fakat düşük bir bütçeye sahipsiniz veyahut 2.el çamaşır makineniz arızalandı ve çağıracağınız yetki servis ücretiyle ve alınması gereken parçalara ödeyecek olduğunuz tutar neredeyse sıfır bir ürün fiyatına denk geliyorsa bu durumu sizin için ANTALYA SPOT kolaylıkla çözecektir.

Antalyanın en büyük semti olan konyaaltında oturuyorsanız Konyaaltı Spot sayfamıza bakabilirsiniz. Sıfır bir ürün fiyatına para harcamanıza gerek kalmadan sağlam, kaliteli ve bütçenize göre daha uygun alternatif ürünleri size sunarak ihtiyaçlarınızı karşılar.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA firması sayesinde evinizde kullanmadığınız veya değerlendirmek istediğiniz ürünleri sata bilirsiniz böylelikle evinize alacağınız yeni ürünlere yer açabileceksiniz. Antalya Spot ikinci el çamaşır makinesi, 2.el buzdolabı, kullanılmış masa, eski ofis malzemeleri, ikinci el ısıtma ve soğutma sistemleri ile olan tüm ürünlerin alımını ve satışını yapmaktadır.

Aradığınız envai çeşit ürünle sizle buluşturan ikinci el eşya firması sektöre öncülük eden bir firma olup Antalya ve çevre ilerde ve herkes tarafından bilinen en iyi ikinci el spotçudur. Evinizdeki eşyaları değerlendirmek üzerine bizi arayabilir ve eşyalarınızın fiyat değerlendirmesini yapmak üzere ekspertizlik anlaşması çerçevesinde ürünlerinizin alım işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilmekteyiz.

Esnaf olarak aldığımız kararlarda ikinci el eşya alım satımlarımızdaki kurallarımız her zaman müşterilerimizi memnun etmektedir. Mesele hiçbir spot müşterimizi üzmeden aldığı yada sattığı ürünlerin nakliye taşımasını bizzat antalya spot olarak bizler yapmaktayız. Zaten bunu kolaylıkla anlamak için GOOGLE adresine firma adımızı yazınca müşteri yorumlarımızdan rahatlıkla anlayacaksınız.

ANTALYA SPOT 2.EL EŞYA

İkinci el fiyatına kaliteli ve dayanıklı ürünlerinizle yaşantınıza renk katmaya devam ederken biz de sizler için en kaliteli ürünü en uygun fiyata satmaya devam edeceğiz.

Call Now Button