Cumartesi, Nisan 20Antalya Spot 2.El Eşya Alımı Satımı
Shadow

HAKKIMIZDA

hakkımızda

HAKKIMIZDA

Hakkımızda bölümünde firmamızın uzun yıllardır bu işi yapmış olmasının nedenleri ve ikinci el eşya alım satımı hakkında bilgi verilmektedir. Antalya Spot Kullanılmış İkinci El Eşya Alım Satımı Firması Olarak 1999 Yılında Antalya Güllük Deniz Mahallesinde Bulunan Spotçular Çarşısında Tam Anlamıyla Aktif Görevine Başlamıştır. Yılların Vermiş Olduğu Güven ve Prensipli Çalışmamız Sayesinde Hem Personellerimiz Hemde İş Gücü Kollarımızın Düzenli Çalışması nedeni ile Antalya ve çevre ilçelerinde bulunan müşterilerimize kaliteli ürünü en ucuz şekilde temin etmenin vermiş olduğu mutlulukla görevimize devam etmekteyiz.Bu meslekte bir çok müşteri potansiyelimiz oluşmuştur.

ANTALYA SPOT HAKKIMIZDA BÖLÜMÜ

Her Müşterinin Bizim İçin Aynı Olduğunu Bilen ANTALYA SPOT HAKKIMIZDA bölümüyle İnternet Ortamında da Artık Sizlerle… Müşterilerimizin İsteği Doğrultusunda da Her Türlü Taleplere Cevap Vermeye Çalışmaktayız. Bu Sebeple de 2012 Yılında Gül Nakliyat Evden Eve Şehir İçi Nakliye Hizmetimizi Kurmuş Bulunmaktayız.

Otel eşyası alanlar, ikinci el ütün satışı yapanlar, eskimiş malzemeleri alanlar gibi ihtiyaçlarınızda 0543 540 1983 numarası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Birçok alanda faaliyet gösteren şirketimiz yıllardır kalitesinden taviz vermeden çalışmaktadır. Evinizdeki fazla olan eşyaları değerlendirerek kısa sürede nakde çevirebilirsiniz. Firmamız ürün satışlarında müşterilerine üstün hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerden ilki evinize veya iş yerinize kadar gelinerek yerinde tespit yapılmasıdır. Bu şekilde satmak istediğiniz eşyayı taşımak zorunda kalmıyorsunuz. İkinci hizmetimiz ise eşyanızın değerine göre nakit ödeme gerçekleştirmemizdir. Bu sayede de ürün satışlarınızda anında para alabilme fırsatı yakalamış oluyorsunuz. Tüm eşyalarınız değerinden alınacağı için ürün incelemesinde bulunmamız adına bizi aramanız yeterli olacaktır…

Siz Değerli Müşterilerimize Sevgi ve Saygılarımızı Sunarız…