antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘2.EL EŞYA KONYAALTI’ olarak etiketlenmiş yazılar

KONYAALTI SPOT

KONYAALTI SPOT

Konyaaltı spot olarak Konyaaltı ilçesinde yer alan pek çok semtte ikinci el eşya alımı yapmaktayız. Eskimiş ev eşyalarınızı yerinde ve nakit olarak alıyoruz. Her türlü 2.el eşya Konyaaltı semtinde alınmakta ve satılmaktadır. Ev eşyalarınız haricinde antika ürünlerinizi, mobilyalarınızı ve halılarınızı da Antalya Konyaaltı evkur olarak değerinde bir teklifle alabiliriz. Antalya ikinci el eşya şirketimize ürün satmak istiyorsanız, sadece ürünlerinizi 10 seneyi geçmemiş olması yeterlidir. 10 seneyi devirmiş olan beyaz eşyalarınızı da hurda olarak alabiliriz. Eşyalarınıza yerinde gelip bakarak fiyat teklifi veriyoruz.

Konyaaltı spot

KONYAALTI SPOT

Konyaaltı spot firmamız her türlü eşyayı, sıfır ya da ikinci el olarak değerlendirmekte ve almaktadır. Tüm Konyaaltı semtlerinde hizmet vermekte olup, alım satımını yaptığımız ürünler şu şekildedir: 2el çamaşır makinesi, ikinci el buzdolabı, ikinci el televizyon, 2 el koltuk takımı, ikinci el ya da sıfır otel ekipmanları, spot eşya ve hurdalar.

KONYAALTI IKINCI EL EŞYA ALAN YER

KONYAALTI IKINCI EL EŞYA ALAN YER

KONYAALTI IKINCI EL EŞYA ALAN YER Ama maalesef spor aletlerinin çok pahalı olması bu hevesimizi de kursağımızda bırakabiliyor. Söz gelişi bir koşu bandı almaya kalktığımızda yoğun miktarlar karşımıza çıkmakta.Ama kullanılmış ev ve büro eşyası almak bize de çok ek olarak ucuza eşya olabilmektedir. Derhal yarısı ücretine spor cihazı alabilmek olası haldedir . Hanede spor inşa etme hayaliniz çoğalış bir gerçeğe dönüşebilir . Eskiyen ve spot eşya alan yerler yardımıyla aradığınız eşyaları kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

KONYAALTI IKINCI EL EŞYA ALAN YER

Belki bir takım ön yargılarınız sebebinden 2. el ev eşya alan yerler ve satışını yapanlar ile ilgili kaygılarınız olabilmektedir. Ama spot mobilya alım ve satım işlemleri bu sabah çok ek olarak gelişmiş bir vaziyette . Bu Sabah eskiyen antika eşya alan yerler her çeşitli spor aletlerini fiyatı karşılığında alabiliyor .

Eğer elinizde hiç kullanmadığınız , bir köşede duran 2. el beyaz eşya , mobilya , elektronik eşya ve antika neyiniz varsa , bunu antalya spot firmasında kolaylıkla getiriye çevirebilirsiniz . Bir yapmanız gerekli alana gelen 2 . el beyaz eşya alan yerler ile bağlantıya geçmek . Bu sayede hem bir bir siz kazanacaksınız , hem bir bir gereksinimi alana gelen yabancı vatandaşlar kazanacak . Böylece bir eşyadan pek çok fert kullanarak ülke ekonomisini israftan savunacak , kocaman katkılar sağlayacaktır .

KONYAALTI SPOT EVKUR

KONYAALTI SPOT EVKUR

KONYAALTI SPOT EVKUR FİRMAMIZ UZUN SENELERDİR İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIMI YAPMAKTADIR. ANTALYANIN GÖZ BEBEĞİ KONYAALTI İLÇESİ TURİZMİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYAN BÖLGESİDİR. GÜN GEÇTİKÇEDE TANINMIŞLIĞINI ARTIRAN KONYAALTIN DA BULUNAN HER SEMTTEKİ İKİNCİ EL EŞYALARINIZI YERİNDE NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTAYIZ.

KONYAALTI SPOT EVKUR

Antalya genelinde ikinci el eşya alım satımı yapan firmamız konyaaltı spot evkur olarak konyaaltının her semtinde bulunan ikinci el ve sıfır eşyalarınızı değerinde nakit olarak adresinizden alım yapmaktayız.

KONYAALTINDA BULUNUYOR VE EŞYALARINIZI SATMAK İSTİYORSANIZ BİZLERİ ARAYARAK ADRES BİLGİSİ VERİN YADA WHATSAPPTAN RESİMLERİ ATIN EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ ANINDA ÖĞRENİN. EN İYİ FİYATLARIMIZLA İKİNCİ EL EŞYA ALIMLARIMIZI 16 YILDIR DEVAM ETMEKTEYİZ.

2.el eşya konyaaltı firması her zaman konyaaltı eşya alanlar grubunda ilk sırada olmaktan gurur duymaktadır. KONYAALTI EVKUR OLARAK EVİNİZDE BULUNAN KANEPEDEN BUZDOLABINA HER ŞEYİ DEĞERİNDEN NAKİT ALIR.

ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIMLARIMIZI YERİNDE YAPAN PERSONELLERİMİZ KONYAALTI SPOT ADI ALTINDAKİ EŞYA ALIMLARINDA 05435401983 NOLU TELEFONUN UCUNDA SİZLERİ BEKLEMETEDİR.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat