Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

ANTALYA EVKUR TELEFONLARI

ANTALYA EVKUR TELEFONLARI

Eski eşya satışı yapmak istediğinizde Antalya evkur telefonları arıyor olabilirsiniz. Ancak şunu bilmelisiniz ki Antalya evkurcular adı altında sezonluk faaliyet gösteren pek çok şirket bulunmaktadır. Doğal olarak bu şirketlerin hizmetleri sadece yaz ayları gibi sezonluk gerçekleştiği için müşteri memnuniyetine önem verilmemektedir. Oysaki Evkur Spot faaliyet alanında uzun yıllardır çalışan firmamız, hiçbir zaman karlılığı müşteri memnuniyetinin önüne geçirmemiştir. Bu nedenle Antalya evkurcu numaraları aradığınızda, değerinden eşya satmak istiyorsanız direkt bizi aramalısınız!

Antalya evkur telefonları

ANTALYA EVKUR TELEFONLARI

Antalya Spot ‘a eşya satmak ve anında nakit ödemenizi almak için 0 543 540 1983 numarasını aramanız yeterlidir. İletişime geçtiğiniz an adresinize özel yollanan nakliye aracı sayesinde hiç yorulmadan tüm eski eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Evkurcu numaraları haricinde mağazamızı ziyaret ederek de birebir bizimle iletişime geçebilirsiniz…

02 Ağustos 2017
1.131 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?