Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

ANTALYA SPOT EVKUR

ANTALYA SPOT EVKUR

ANTALYA SPOT EVKUR Antalya Spotçular Sokağında Hizmet vermektedir. İkinci el ev eşyaları üzerine Buzdolabı Çamaşır Makinesi 2.el Bilgisayar ve Buna Benzer ev dekorasyon ürünleri alım ve satımı yapmaktayız. Firma Adımız Olan GÜL TİCARET Antalya’nın il ilçelerinde ikinci el eşya alım satımı yapmaktayız.

ANTALYA SPOT EVKUR

Değerli LARA halkı sizlere LARA ikinci el eşya sahalar LARA olarak ikinci elde güvenin adresi meydana iştirak eden LARA KUNDU spot ikinci el eşyayı samimi iştirak eden gönül rahatlığıyla öneri ederiz. Peki ne sebeple öneri ediyoruz. İkinci el eşya sahalar olarak aldığımız 2.el mahsulleri bizzat bünyemizde yer alan uran servis kısmında komple öncelikle ön testten geçirmekteyiz.

GÜL TİCARET işte biz LARA KUNDU spot olarak farkımız bu, her sattığımız ürünün şartsız geri geri iade garantisi ya da uran servis garantisi var. Bizzat bünyemizde yer alan uran servisimiz mesai saatleri içinde , siz kımetli LARA vatandaşının hizmetindedir .

21 Mayıs 2017
2.705 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?