İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

ANTALYADA EŞYA ALANLAR

ANTALYADA EŞYA ALANLAR

 Artık iş görmeyen eşyaları çöpe atmak doğru değildir. Çünkü herhangi bir nedenden dolayı artık işe yaramadığını düşündüğünüz eşyalarınızı başkalarına satma imkanınız da mevcuttur. Bunu yapabileceğiniz pek çok yöntem var ve bunlardan en mantıklı olanı da Antalyada eşya alanlar ile irtibata geçerek eşyalarınızı satmak yada vermektir. Bu bağlamda uzun yıllardır sektörde hizmet veren Antalya ikinci el eşya mağazamıza, pek çok türden eşyaları almaktayız.

Artık işinizi görmeyen eşyalarınız için değerin fiyat teklifi veriyoruz ve kabul etmeniz durumunda da eşyalarınızı alıyoruz. Antalyada eşya alan yerler arasında güvenebileceğiniz mağazamız sahip olduğu özel aracı ile de adresinize kadar gelerek eşyalarınızı alabilmektedir. İrtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

ANTALYADA EŞYA ALANLAR

ANTALYADA İKİNCİ EL  EŞYA ALANLAR

Antalya genelinde her yerden en uygun fiyatlarımızla eşyalarınızı yerinde alıyoruz. EŞYA ALANLAR ANTALYA ekibi olarak eşyalarınıza en iddalı fiyatlarla biz alıyoruz. Eşyalarınızın resimlerini bize gönderin uygun görürseniz ekip arkadaşlarımız yarım saat içinde adresinize gelerek alımı gerçekleştiriyorlar. Eski eşya alanlar Antalya ili için irtibat numaramız: 0543 540 1983

24 Temmuz 2017
ANTALYADA EŞYA ALANLAR için yorumlar kapalı
1.209 kez görüntülendi
Call Now Button