Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

ARÇELİK 140 EKRAN PROJEKSİON TV

ARÇELİK 140 EKRAN PROJEKSİON TV

Son yıllarda TV’ler önemli oranda gelişim kaydetti. Teknolojinin hızla ilerlemesi ile paralel olarak görüntü aktarımının çok daha gerçekçi olmasına yönelik geliştirmeler son hızla devam ediyor. Bu bağlamda son yıllar adını duymaya başladığımız bir diğer yeni model de projeksiyon TV olmaktadır. ARÇELİK 140 EKRAN PROJEKSİON TV piyasanın en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olma özelliğindedir. Antalya Spot firması olarak bizler, birçok projeksiyon TV modelini mağazamızda bulundurmakta ve 2.el televizyon alımı da yapmaktayız. Arçelik 140 ekran projeksion TV alanlar ile ilgili araştırma yapıyorsanız en doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz. Çok hafif olmasından dolayı taşıması kolay olay bu modelin kullanış ya da kullanılmamış olmasına göre fiyat teklifi yapmaktayız.

ARÇELİK 140 EKRAN PROJEKSİON TV alanlar

ARÇELİK 140 EKRAN PROJEKSİON TV ALANLAR

Bu TV cihazının başka bir özelliği ise oldukça düşük maliyetli olmasıdır. Yani oldukça düşük bir bütçe ile LCD TV satın alma imkânınız bulunuyor. Hem de normalde çok daha maliyetli olan 100 ekran ve üstü bir projeksiyon TV modelini çok daha uygun bir fiyata sahip olabiliyorsunuz. Antalya 2.el eşya mağazamızda da piyasa genelinde en çok aranılan modellerden birisi olan ARÇELİK 140 EKRAN PROJEKSİON TV modelini oldukça uygun fiyatlar dahilinde satışa sunmaktayız. TV almak ya da satmak için irtibat numaramız iletişim sayfamızda yer almaktadır.

21 Temmuz 2017
1.259 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?