Cumartesi, Nisan 20Antalya Spot 2.El Eşya Alımı Satımı
Shadow

BEYAZ EŞYA ALANLAR

BEYAZ EŞYA ALANLAR

 Evinizde yada iş yerinde kesinlikle kullandığınız bazı beyaz eşyalar vardır. Bunlar buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesi fırın davlumbaz ankastre klima vb. ürünler olabilir. ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA firması ikinci el beyaz eşyalarınız için en iyi fiyat vererek evinizden yada iş yerinizden ikinci el beyaz eşyalarınızı nakit olarak alım yapmaktadır. Mesela 2.el buzdolabı alacak yada satacaksınız. Tek yapmanız gereken bizi arayıp yada resim atıp fiyat almanız olacaktır. Bazı müşterilerimiz bu kadar kolay ticareti ilk defa yapıyorum diyerek çok memnun kalıyor. Sizde evinizden yada iş yerinizden rahat bir şekilde beyaz eşya satmak için ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA iş yerini arayarak rahat bir şekilde 2.el beyaz eşyalarınızı satabilirsiniz.

Sadece beyaz eşya satmak için değil aynı zamanda ikinci el beyaz eşya almak içinde bizleri arayıp fiyat bilgisi alabilirsiniz. Çok ama çok avantajlı ürünler bulma fırsatınız olabiliyor. Örneğin mağaza fiyatı 3000 tl olan bir ürünü bizlerden bin yada bin beş yüz civarında alabilirsiniz. Evet bizden aldığınız ürün ikinci el oluyor ama bazen öyle ürünler geliyor ki sıfırdan farksız oluyor. Birde ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA olarak her aldığımız ürünü servis bakımlı olarak alıp sattığımız için gönül rahatlığı içinde ticaret yapmaktayız.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA

Evinizde bulunan buzdolabının marka model bilgisini vermek için içerisinde yada arka alt tarafında bulunan ürün etiketinin üstünde bulunan marka yada model numarasını bize atabilirsiniz. Bunu neden istiyoruz. Satmayı düşündüğünüz ikinci el beyaz eşyalarınızın 2.el değerini sizleri sunmak için bize gereklidir. Peki biz ikinci el eşya alırken nelere dikkat edip neye göre fiyat veriyoruz? Mesela 10 yıllık bir adet buzdolabınız bulunmakta. Evet 10 yıllık deyince akıllara çok eski bir ürün olarak geliyor. Ama ortalama bir buzdolabının kullanma süresini 25 ila 30 yıl olarak göz önünde bulundurur isek bu süre çok eski değildir.

Sonuçta sıfır alınıp ta 1 gün bile kullanılsa o ürün ikinci el değeri kazanmaktadır. Aslında ikinci el eşyanın yılına göre değil de kullanım şekline ve temizliğine göre fiyat verip almaktayız. Mesela 10 yıllık bir çamaşır makinesi titizlik ile kullanıldığında bir yada iki yıllık makineden daha temiz durmaktadır. Yada şöyle anlatayım 5-6 yıl önce alınmış ve yazlık bir yere konulan çamaşır makinesi yılda 10 yada 20 defa kullanılırken bir yıllık olan çamaşır makinesi bir yılda belkide 50 kere kullanılmış olabiliyor. Bu sebepten ve örnekten yola çıkarak elinizde bulunan satmayı düşündüğünüz ikinci el beyaz eşya ürünlerin değerini aslında kendinizde ortalama çıkartabilirsiniz.

Bu yazımızda sadece ikinci el beyaz eşya alım satımı nasıl yapılır nasıl avantajlı ürünler bulunur sizlere bunları anlatmaya çalıştık. İkinci el eşya alım satımı yapmakta karlı çıkmamın adresi Antalya Spot her zaman sizlerin telefonları beklemektedir. Antalya ve tüm ilçelerden alım satımı yapmaktayız. Eşya alır satarken tüm nakliye taşıma ve montaj işlerini bizzat firma olarak biz yapmakta olup hiçbir ücret talep etmiyoruz.