Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

BODRUM HURDA ALANLAR

BODRUM HURDA ALANLAR

BODRUM HURDA ALANLAR FİRMAMIZ BODRUM ÇEŞME KUŞADASI OLMAK ÜZERE EGE BÖLGESİNDE BULUNAN HER TÜRLÜ HURDALARINIZI GÜNLÜK KURA GÖRE ALIM YAPMAKTAYIZ. ÖRNEĞİN OTEL BÜNYENİZDE BULUNAN HURDA MALZEMELERİ SATMAK İSTİYORSUNUZ.

BODRUM HURDA ALANLAR

ANTALYA SPOT MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ARKADAŞLARIMIZLA İRTİBATA GEÇEREK BİZLERE ULAŞIYORSUNUZ. VERMİŞ OLDUĞUNUZ ADRESİNİZE AYNI GÜN İÇİNDE GELEREK ÇALIŞMA YAPIYORUZ. EKİP ARKADAŞLARIMIZIN HAZIRLAMIŞ OLDUĞU FİYAT ÇALIŞMASINI İSTERSENİZ KAPALI USUL İSTERSENİZ AÇIK OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ.

ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA İSE SÖZLEŞMEMİZİ HAZIRLAYARAK TİCARETİMİZE BAŞLIYORUZ.SÖZLEŞME GÜNÜ KAÇ GÜN BELİRTİLDİYSE O GÜN GELMEDEN İŞ BİTİM GARANTİSİNİ VERİYORUZ. OTEL YADA KURUMSAL FİRMALARINIZ DA BULUNAN HER TÜRLÜ HURDALARINIZI ALIM YAPARKEN SÖKÜM NAKLİYE VE TAŞIMAM İŞLEMLERİNİ HİÇBİR ÜCRET TALEP EDİLMEDEN FİRMAMIZ YAPMAKTADIR. HER ÇEŞİT HURDA ALIMLARINIZI HAFTANIN HER GÜNÜ ALIM YAPMAKTA OLAN FİRMAMIZ TÜRKİYE’NİN HER BÖLGE VE ŞEHRİNDE ALIM YAPMAKTADIR.

15 Mayıs 2017
BODRUM HURDA ALANLAR için yorumlar kapalı
2.375 kez görüntülendi