İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

BODRUM HURDACILAR

BODRUM HURDACILAR

BODRUM HURDACILAR

TURİZMİN EN GÖZDE YERİ OLAN BODRUM İKİNCİ EL OTEL EŞYASI YANI SIRA BİRDE HURDA TİCARETİNİN YAPILDIĞI YOĞUN YERLERDEN BİR TANESİDİR. ANTALYA SPOT OTEL VE BUNUN GİBİ BİRÇOK İŞ YERİNDEKİ HURDA MALZEMELERİ ÇOĞU ZAMAN İŞLETME SAHİPLERİ SATMAK İSTER. YALNIZ HURDA İŞİ BİRAZ YORUCU VE ZAMAN ALICI BİR İŞTİR MAALESEF. ONUN İÇİN FİRMAMIZ HER ZAMAN İLK TERCİH OLUYOR.

BODRUM HURDA ALANLAR

ANTALYA SPOT TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE OLDUĞU GİBİ BODRUM VE ÇEVRE İLÇELERİNDE BULUNAN HER ÇEŞİT HURDALARI HAFTANIN YEDİ GÜNÜ YERİNDE ALIM YAPMAKTAYIZ. ALMIŞ OLDUĞUMUZ HURDALARIN SÖKÜM VE TAŞIMA İŞLERİNİ FİRMA OLARAK BİZ YAPMAKTAYIZ. HURDA ALIMLARIMIZI GÜNLÜK HURDA KURUNA GÖRE DEĞERLENDİRİP FİYAT VERMEKTEYİZ.

BODRUM HURDACILAR  OLARAK ARADIĞINIZDA ANTALYA SPOT OLARAK HER ZAMAN EN İYİ FİYATLARI VEREREK ALIM YAPMAKTAYIZ. SİZLERDE OTEL YADA İŞYERİNİZ DE HURDALARINIZI BİZE SATMAK İÇİN 0 543 540 1983 NUMARALI TELEFONUMUZDAN BİZLERE ULAŞARAK HURDALARINIZI SATABİLİRSİN.

22 Mayıs 2017
BODRUM HURDACILAR için yorumlar kapalı
2.834 kez görüntülendi
Call Now Button