İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

BODRUM OTEL EŞYASI ALANLAR

BODRUM OTEL EŞYASI ALANLAR

BODRUM OTEL EŞYASI ALANLAR

 BODRUM OTEL EŞYASI ALANLAR FİRMASI OLARAK BODRUM VE ÇEVRE İLÇELERİNDEKİ HER TÜRLÜ İKİNCİ EL VE SIFIR OTEL EŞYALARINIZI ANTALYA SPOT OLARAK ALIYORUZ. PANSİYON VE LOKANTA EŞYALARINI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTAYIZ.

BODRUM İKİNCİ EL OTEL EŞYASI

Otel bünyenizde bulunan ve satmayı düğündüğünüz eşyalarınızı yerinde alım yaparak en iyi fiyatlarımı veriyoruz. Otel de bulunan klima tv masa sandalye ikinci el çamaşırhane jeneratör krom malzemeler şemsiye perde halı havlu tabak, bıçak, kapı pencere ve hurdalarınızı aynı gün içinde gelip bakmakta ve anlaşma sağlamaktayız.

UZUN YILLAR YAPMIŞ OLDUĞUMUZ OTEL EKİPMANLARI İŞİMİZDE HER ZAMAN EN İYİ FİYATLARI ANTALYA GÜL TİCARET OLARAK BİZ VERMEKTEYİZ. OLUP ALMIŞ OLDUĞUMUZ OTELLERDEKİ NAKLİYE VE SÖKÜM İŞLERİNİ FİRMAMIZ TARAFINDAN BİZ KARŞILAMAKTAYIZ. ANTALYA OTEL EŞYASI ALANLAR FİRMASI OTEL İÇERİSİNDE BULUNAN VE SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ HER TÜRLÜ EŞYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ.

Bodrum bölgesindeki çalışmalarımızı sözleşme gününden önce bitirmekte ve almış olduğumuz otel eşyalarında her zaman nakliye söküm işlerimizi firmamaız tarafından yapmamız iş veren firmalara avantaj sağlamaktadır.

BODRUMUN EN GÖZDE YERLERİNDEN OLAN GÜMBET BELDESİ BODRUMUN TURİZM AÇISINDA CAN ALICI BÖLGESİDİR. ANTALYA SPOT FİRMAMIZ GÜMBETTE UZUN YILLARDIR OTELLERİNİ YIKIP VİLLA YADA SİTE ALANINA ÇEVİREN BİRÇOK HATIRI SAYILIR FİRMALARLA İŞ YAPMIŞ BULUNMAKTADIR. YAPTIĞIMIZ TÜM ÇALIŞMALARIMIZDA İSE SÖZLEŞME GÜNÜNDEN ÖNCE İŞİMİZİ TESLİM ETMİŞİZDİR.

ÇALIŞMALARIMIZDA TECRÜBELİ PERSONELLERİMİZLE HİÇBİR ZAMAN SORUN YAŞAMAMAKTA VE HER TÜRLÜ TAŞIMA NAKLİYE İŞLERİNİ FİRMA OLARAK ANTALYA SPOT KARŞILAMAKTADIR.

12 Mayıs 2017
BODRUM OTEL EŞYASI ALANLAR için yorumlar kapalı
1.670 kez görüntülendi
Call Now Button