Cumartesi, Ağustos 6Antalya Spot 2.El Eşya Alımı Satımı
Shadow

ÇANAKKALE OTEL EŞYASI ALAN YER

ÇANAKKALE OTEL EŞYASI ALAN YER

ÇANAKKALE OTEL EŞYASI ALAN YER OLARAK HER TÜRLÜ İKİNCİ EL OTEL EKİPMANLARINIZI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIM YAPIYORUZ. ÇANAKKALE ŞEHRİNDE BULUNAN HER TÜRLÜ 2 YILDIZLIDAN 5 YILDIZLI OTELLERE TÜM OTELLERİN EŞYALARINI VE HURDALARINI ALIYORUZ. OTEL EKİPMANALRI ALIMLARIMIZDA OTEL İÇİNDE BULUNAN MİNİBAR, TV, KLİMA, YATAK BAZA, GARDOLABI, HALI, NEVRESİM, BANYO MALZEMELERİ, MASA SANDALYE, ŞEZLONG, SPOR ALETLERİ VS. TÜM ÜRÜNLERİ YERİNDE NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTAYIZ.

ANTALYA SPOT OLARAK TAM 16 SENEDİR OTEL EKİPMANLARI İŞİ YAPMAKTAYIZ. HER ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMA İLE SAĞLAM BİR ŞEKİLDE TİCARET YAPTIĞIMIZDAN ÇOK MUTLU VE GÜZEL BİR ŞEKİKLDE AYRILMIŞ BULUNMAKTAYIZ. ONUN İÇİNDİRKİ İŞLERİMİZDE İLK İLKEMİZ GÜVENLİ VE PRENSİPLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAMIZ VARDIR. HER OTEL EKİPMANI ALDIĞIMIZDA SÖKÜM NAKLİYE VE TAŞIMAYI FİRMA OLARAK BİZ YAPMAKTAYIZ.

2.el otel eşyaları çanakkale firmamızın otel içinde bulunan şemsiyeden televizyona kadar türm ürünleri alım yapmaktadır. ÇANAKKALE OTEL EKİPMANLARI ALIMI İŞİMİZE UZUN YILLARDIR DEVAM ETMEKTE VE ÇANAKKALE OTEL EŞYASI ALAN YER OLARAK TÜRKİYEDE SAYILI FİRMALAR ARASINA GİRMİŞ BULUNUYOR. MÜŞTERİLERİMİZ ÇANAKKALE OTEL EŞYASI ALANLAR DEYİNCE ARTIK ANTALYA SPOT OLARAK TANINMAKTA OLAN FİRMAMIZ GURUR İLE ÇANAKKALEDE HER ÇEŞİT OTEL EŞYALARINI DEĞERİNDEN NAKİT ALMAKTADIR. çanakkale otel alanlar olarak aratıldığında antalya spot firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz. eski yeni demeden her nevi ürünleri alım yaparak ülkemizde her otel elıp satan firmalarla iş yaparak en iyi fiyatları vermekteyiz.