antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘ANTALYA 2 EL LED TV’ olarak etiketlenmiş yazılar

Vestel 66 Ekran LCD TV

Vestel 66 Ekran LCD TV

Vestel 66 Ekran LCD TV alımlarımızı genellikle otel ve pansiyon gibi yerlerden yapmaktayız. Yanlız bu demek değil ki tek olarak alım yapmıyoruz. ANTALYA 2 EL LCD TV ADI ALTINDA ARATTIRMA YAPILDIĞINDA ANTALYA SPOT FİRMASI HER DAİM İLK SIRALARDA EN İYİ FİYATLARI VERMEKTEDİR.

ANTALYA 2 EL TV ALIMLARIMIZDA DİKKAT ÇEKİLMESİ GEREKEN BAZI UNSURLAR VARDIR. BUNLARIN BİRKAÇINI SIRALAMAK GEREKİRSE TVNİZ KAÇ YILLIK YADA HER HANGİ BİR ARIZASI VARMIDIR. BUNLAR O ÜRÜNÜN SATIŞINI ETKİLEYECEK ANA UNSURLARDIR. MESELA ÜRÜNÜNÜZ ARIZALI İSE MAALESEF Kİ DEĞERİ ÇOK AMA ÇOK AŞAĞILARA DÜŞMEKTEDİR. YADA ÜRÜN ÇOK ESKİ OLUP ARTIK HİÇBİR KİMSENİN ALIP KULLANAMAYACAĞI KADAR MODELİ GEÇMİŞ ÜRÜNDÜR. BUDA NE YAZIKKİ TVNİN SATIŞ FİYATINI DÜŞÜRMEKTEDİR.

Vestel 66 Ekran LCD TV

Konu başlığımız olan Vestel 66 Ekran LCD TV ürünü ikinci el temiz Kullanılmış ise her zaman antalya spot olarak değerinde alım yapılmaktadır.  Bunun nedeni olarak ta bu tarz ürünlerin hem boyut olarak hemde fiyat olarak düşük olmasıdır. Otel yada pansiyonların tercih etmiş olduğu spot televizyon fiyatları da düşük olarak firmamızdadır.

ANTALYA 2 EL TV ALANLAR GRUBUNDAKİ İDDAMIZI HER ZAMAN SAVUNMAKTAYIZ. ÇÜNKÜ BİZ TİCARETİMİZDE HER ZAMAN MÜŞTERİ KAZANMA TARAFTARIYIZ.

Antalya ikinci el televizyonlarınızı değerinde Nakit alıyor ve her zaman en güzel fiyatları vererek siz değerli müşterilerimizi mutlu etmeye devam ediyoruz. Televizyonlarınızı uygun fiyatlara satmak için hemen 0 543 540 1983 nolu telefonu arayınız.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat