antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘ÇANAKKALE İKİNCİ EL OTEL EŞYASI ALAN YER’ olarak etiketlenmiş yazılar

OTEL EŞYASI ALANLAR ÇANAKKALE

OTEL EŞYASI ALANLAR ÇANAKKALE

Otel eşyaları bir otel bünyesinde bulunan eşyalar olup aynı zamanda ev, işyeri ve yurt gibi çeşitli yaşam alanlarında da bu eşyalar kullanılabilmektedir. Dolayısıyla da artık gerekli olmayan otel eşyalarının ikinci el otel eşyası alanlar Çanakkale bölgesinde mağazalar tarafından alınarak, yeniden değerlendirilmesi mümkün olabilmektedir. Bu bağlamda otel sahipleri genellikle; sahip oldukları eşyalar için iyi bir fiyat veren mağazaları tercih etmektedirler. Bu sayede artık iş görmeyen otel eşyaları makul fiyatlar ile elden çıkarılmakta ve böylelikle oteller de bundan kar etmektedir.

Dolayısıyla da oteller açısında iyi bir mağaza seçimi de önem teşkil etmektedir. Bu anlamda bizler uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren bir mağaza olarak, artık iş görmeyen otel eşyalarınızı oldukça iyi bir fiyat teklifi ile adresten almaktayız. 2.el otel eşyası alanlar Çanakkale mağazaları arasında en güvenilir olma amacını güden mağazamız, bu doğrultuda müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve özellikle de eşyaların fiyat değerlerini belirleme konusunda temkinli davranmaktadır. Böylelikle otel işletmelerinin kolaylık eşyalarını ellerinden çıkarmaları sağlanmaktadır.

 

İKİNCİ EL OTEL EŞYASI ALANLAR ÇANAKKALE

Çanakkale ikinci el otel eşyası alan yer arıyorsanız Antalya spot mağazamızı aramanız yeterlidir!

Otel bünyesinde bulunan pek çok türden eşyalarınızı değerinde bir fiyatla bize bırakmanız mümkündür. Bu eşyalar bir kaç parça olabileceği gibi tüm otel odalarında bulunan standart eşyalar da olabilir. Fiyatlandırma eşyaların yoğunluğuna, yapısına, modeline ve çeşitli kriterlerine göre belirlenmektedir. Bu bağlamda ikinci el otel eşyası alanlar Çanakkale mağazamız güvenebileceğiniz bir mağaza olup, kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat