antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘DOĞUGARAJI EV EŞYASI ALANLAR’ olarak etiketlenmiş yazılar

DOĞUGARAJI SPOT

DOĞUGARAJI SPOT

Antalya bölgesinde her semtte olduğu gibi dogugarajında da ikinci el eşya alımlarımız bulunmaktadır. Her türlü 2 el ev eşyası büro takımları otel eşyalarınızı dogugaraji spot olarak yerinde nakit olarak alım yapmaktayız.

DOĞUGARAJI SPOT

ANTALYA DOĞU GARAJI MEVKİ EN ESKİ KURULUM YERLERİNDENDİR. ANTALYALI OLAN YADA ANTALYA’YA BİR DEFA GELEN BİRİNİN MUTLAKA VE MUTLAKA GELECEK OLAN BİR YERİ OLAN DOĞUGARAJI BÖLGESİNDEN DE HER ZAMAN ALIM VE SATIM YAPMAKTAYIZ. BU MEVKİNİN HANGİ MAHALLESİNDE OLURSANIZ OLUN ARAMANIZ YETERLİ OLACAKTIR.

EKİP ARKADAŞLARIMIZ VERDİĞİNİZ ADRESE GELEREK EŞYALARINIZI EN İYİ FİYATLARLA ALMAKTADIR. İSTERSENİZ DE RESİM GÖNDEREREK DE EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ AYNI SAAT İÇİNDE ÖĞRENME İMKANINIZ BULUNMAKTADIR. ikinci el eşyalarınızı en iyi fiyatlarla alıyoruz.

2.EL EŞYA DOĞUGARAJI MEVKİİDE EVDE BULUNANHER ÜRÜNLER İÇİN ALIMLARIMIZ NAKİT OLARAK ALIYORUZ.  DOĞUGARAJI EV EŞYASI ALANLAR GRUBUNDAKİ PERSONLEERİMİZLE HANGİ YERDE OLURSA GELİP DEĞERİNDE ALIM YAPARIZ.

Doğugarajı spot firmamızdaki eşya alım görevlerini her zaman başarı ile devam eden çalışma arkadaşlarımız ev yada ofis ortamında bulunan ürünlerin en yüksek değerinden alım yapma ile görevlendirilmiştir. Doğu garajı ikinci el eşya firmasına eşya satak ve her zaman karlı çıkmak için 0 543 540 1983 nolu telefondan bizlere ulaşabilir ve eşyalarınızı satabilirsiniz.

Antalya spot firmamız her bölgede görev yaptığı üzere doğugarajında da eşya alımlarına haftanın her günü devam etmektedir.

 

 

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat