antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM’ olarak etiketlenmiş yazılar

ANTALYA EVKUR SPOT

ANTALYA EVKUR SPOT

Antalya’da uzun yıllardır süre gelen ikinci el eşya alım satım işini şu anda birçok firma yapmaktadır. Yalnız burada önemli olan müşteri memnuniyetini ön plana alan ve her müşterisi ayrıcalıklı hissedip çalışan bir Antalya Evkur Spot firmasıyla çalışmaktır. GÜL TİCARET firması tam 16 yıldır, Antalya Evkurcular sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Evkur eşyası alanlar ile ilgili her türlü ihtiyacınızda firmamıza ulaşabilir ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. Antalya Evkur 2.el eşya firmaları arasında her zaman verdiğimiz fiyatla bir numara olmaya devam etmekteyiz. Ayrıca firmamız otel ekipmanlarını da değerinden alıp, satmaktadır. Bu konudaki ayrıntıları aşağıdaki başlıktan inceleyebilirsiniz.

Antalya Evkur Spot

ANTALYA EVKUR SPOT

Otel eşyalarınızda eşya alımlarımızı yaparken her türlü hurda kesimi nakliye bedeli ve eşya taşımacılığı için eşya satan kişilerden hiçbir ücret talep edilmemektedir. Her türlü işleri ekip arkadaşlarımız tarafından temiz bir şekilde yapılmaktadır. Antalya evkur spot eşya satmak için lütfen irtibata geçiniz. Antalya spot irtibat numaramız: 0543 540 1983.

ANTALYA EŞYA ALIM SATIM

ANTALYA EŞYA ALIM SATIM

Son senelerde meydana gelen uygun fiyat krizler hem bir bir ülkeleri hem bir bir de fertleri negatif istikamette etkilemektedir. ANTALYA EŞYA ALIM SATIM Bu mali güçlükler içinde bilhassa ev eşyası almak anında hemen olanaksız duruma gelmektedir. Bir hayat borcun altına girip sıfır ev eşyası almak mahaline 2. el eşyalara yönelmek bir sürü ek olarak mantıklıdır. Bu nedenler 2. el eşya sahalar zaman geçtikçe artmaktadır.
İkinci el eşya sahalar içinde önceden yalnızca talebeler meydana gelmesine nazaran bu sabah baktığımızda her kesimden insalar var. Yepyeni izdivaç eden eşler ve üstelik bizzat iş yeri meydana gelen vatandaşlar dahi yer almaktadır. İster yepyeni haneye çıkacak bir öğrenim gören olun.

Antalya Spot olarak İsterseniz eskiyen eşyalarınızı yenilemek talep eden bir aile bireysel olun, isterseniz ofisinizi dayayıp döşemek talep eden bir işletme sahibi olun… Alacağınız 2. el eşyalar yardımıyla müthiş bir kazanım elde edeceksiniz.

ANTALYA EŞYA ALIM SATIM 

Üstelik alacağınız eşyalar da sıfır bir ürün civarı kalifiye ve uzunca ömürlü olacaktır. 2.el eşya meydan yerler çoğalış rekabetin ve nüfusun ( buna bağlı olarak da talebin) artmasıyla beraber ek olarak kalifiye ürünlere yönelmekte ve bu da 2. el eşyaların ek olarak sağlam olmasını sağlamaktadır. İkinci el eşya sahalar içinde biz de size kalifiye bir hizmet sunmaktayız. ANTALYA EŞYA ALIM SATIM Üstelik gelişen teknolojinin nimetlerinden de faydalanarak internet sayfamız üzerinden ürünlerimizi analiz imkanı da sunuyoruz. 2.el eşya meydan yerler nereleri derseniz biz 2. el eşyalarınızı da alabilmekteyiz. Siz de eşyalarınızı yenilemek ya da eskiyen eşyalarınızı elinizden çıkartmak isterseniz anında bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat