antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘KEMER OTEL EKİPMANLARI ALAN YER’ olarak etiketlenmiş yazılar

KEMER OTEL EKİPMANLARI ALAN YER

KEMER OTEL EKİPMANLARI ALAN YER

KEMER OTEL EKİPMANLARI ALAN YER Antalya Kemer ilçesinde Bulunan Otel Ekipmanlarınızı Otel eşyalarınızı Değerinde Nakit olarak satın alıyoruz. Beldibi otelleri Göynük otelleri Hurdaları alımı otel tipi Buzdolabı Yada Toplu Yatak Baza Gibi otelle ilgili eşyaları değerinde yerinde nakit alımını yapıyoruz.

KEMER OTEL EKİPMANLARI ALAN YER

Oteller 5 yıldızlı yada 3 yıldızlı olması önemli degil en ufak otelden en yüksek Kapasiteli otellere kadar değerinde satın alıyoruz.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA olarak Otel restauran bistro malzemeleride alımını yapıyoruz. Otelde Bulunabilecek sezlong vs. gibi otel mobilyaları  satın alıyoruz. Kemer Otel Pansiyon eşyaları alımlarında Mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Antalya ilindeki turizmin en büyük yükünü kaldıran Kemer beldesi otellerin yoğun oluğu bir yerdir. Bu sebeptendirki her sene dünyanın her ülkesinden turist akımına uğrar. Otellerin her sene arttığı ve milyonların akın ettiği bu yerde otel eşyalarıda birinci sınıf olamak zorundadır. Ote işletmeleride bunun için her sene olmasada 2 yıla bir otelindeki eşyaları değiştirmek ister.

Antalya spot bu zamanda her zaman en iyi fiyatları vererek otel ekipmanları ve hurda alımlarını yaparak kemerde bulunan er türlü otel yada pansiyon ekipmanlarını alım satımı yapmatadır. Sizde kemer beldesinde işletme sahibi iseniz ve otel ekipmanları satmak ada almak isterseniz 0 543 540 1983 nou elefondan bizlere ulaşın.

Aynı gün içinde fiyat bilgisi alabilir hatta aynı haftada otelinizdeki tüm elden çıkarmak istediğiniz ürünleri satablirsiniz.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat