antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘MUĞLA OTEL MALZEMESİ ALANLAR’ olarak etiketlenmiş yazılar

MUĞLA OTEL EŞYASI ALAN YER

MUĞLA OTEL EŞYASI ALAN YER

MUĞLA OTEL EŞYASI ALAN YER Firması olan antalya spot Muğla bölgesindeki her türlü otellerin ikinci el eşyalarını değerinde nakit olarak alıyoruz. Satmak istediğiniz otel eşyalarınızın değerini öğrenmek için bizi arayabilir, ekip arkadaşlarımız eşyaların bulunmuş olduğu yere gelerek fiyat bilgisi verebilmektedir. Muğla otel eşyası alan yer firması olarak her türlü otel eşyalarınızı yerinde alım yapmaktayız. Anlaşma durumunda tüm nakliye ve söküm işlemleri firmamıza aittir.

MUĞLA OTEL EŞYASI ALAN YER

HER NEVİ OTEL PANSİYON HOTEL TATİL KÖYÜ EKİPMANLARI VE HURDALARI ALIM YAPMAKTAYIZ. ALIMLARIMIZI UZUN YILLARDIR EN İYİ FİYATLARLA YERİNDE ALIM YAPMAKTAYIZ.

EŞYA SATMAK İÇİN İRTİBAT NUMARALARIMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİR ADRES BİLGİSİ VE SATMAK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİN RESİMLERİNİ GÖNDEREREK FİYAT BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

MUĞLA OTEL EŞYASI ALANLAR

MUĞLA OTEL EŞYASI ALANLAR

MUĞLA OTEL EŞYASI ALANLAR ekibi olarak 16 yıldır faaliyet gösteren Antalya Spot firması her türlü otel eşyalarınızı değerinde nakit olarak alım yapmaktadır. Otel eşyası satmak için lütfen iletişime geçiniz. MUĞLA EGENİN TURİZM AÇISINDA ÇOK ÖNEMLİ BİR BÖLGESİ OLUP OTEL BÖLGESİNİN ÇOK BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ İÇERİSİNDE BARINDIRMAKTADIR.

MUĞLA OTEL EŞYASI ALANLAR

Otel içerinde bulunan her çeşit eşyaları bölüm bölümde alım yapabiliriz örneğin televizyonlarınız değişecek yada sadece klimalarınızı değiştireceksiniz. Her türlü eşyalarında toplum alım yada parça parça alım yapmaktayız. EŞYA ALIMLARIMIZDA SENELERDİR EN İYİ FİYATLARIMIZLA İDDALI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARIMIZI DEVAM ETTİRMEKTEYİZ. SİZLERDE OTEL EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN BİZLERE ULAŞARAK ADRES BİLGİSİ VERMENİZ YETERLİDİR.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat