antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘UNCALI SPOT’ olarak etiketlenmiş yazılar

UNCALI İKİNCİ EL EŞYA

UNCALI İKİNCİ EL EŞYA

uncalı İkinci El Eşya Alanlar; Konyaaltında meydana gelen, bütün müşterilerimizin isteklerine yanıt vasfında doğmuş bir adrestir. uncalı 2. El eşya olarak sizlerle beraber aile olmayı hedefliyoruz. İstekleriniz ne taraf de olursa biz de prof ekibimizle bütün imkânlarımızı o rotaya çeviriyoruz. Kullanılmış eşyalar,  spot eşya, beyaz eşya, mobilyalar, eskiyen gümüşler, antika eşyalar ve böyle ek olarak pekçok 2. el eşyayı hem bir sizin hem bir de bizim karlı çıkacağımız bir biçimde ticaret yapıyoruz. Siz hiç yorulmadan satmak dilediğiniz eşyanın resimlerini bize iletin biz de en kısa zamanda size geriye dönüş yapalım, eşyanıza gerektiği değeri biçelim.

UNCALI İKİNCİ EL EŞYA

Bu prensiple sürdürdüğümüz bütün çalışmalar da uncalı 2. el eşyanın saygınlığını bozmadan savunduk. Nihai zamanlar da bu sektörde elle tutulur bir gelişim gözlenmektedir. Peki, süratle gelişen bu firmalar sorularınıza ne civarı sıhhatli yanıtlar vermektedirler? Sizi ne civarı hoşnut etmektedirler? İşte biz uncalı 2. el eşya olarak sorularınıza cevap vererek dayanıklı bir koordinasyonla güvenilirliği ayağınıza getiriyoruz. UNCALI İKİNCİ EL EŞYA Sizde bizi seçim ederek farkımızı farklılık edebilirsiniz. Zira size hizmeti vasıta değil, her süre gayemiz bildik. Ne Sebeple uncalı kazası diye sorulduğunda; uncalı ilçemiz süratle büyümekte meydana gelen kazalar aralarında statüsünü kaybetmemiş bir yerdir. Bu harika ilçe de hayatı sürdürmek amaçlı farklı gereksinimleri ek olarak uygun ücrete eşya almayı yeğleyebilirsiniz.

UNCALI İKİNCİ EL EŞYA Haliyle 2. el eşya gereksinimleri meydana geldiğini düşündüğümüz bu alanda ek olarak özenli çalışmaktayız. uncalı 2. el eşya olarak kazanın semt ve mahalleleri amaçlı de temsilciliklerimiz bulundurulmaktadır. Kapsamlı eşya servis ağımız İstanbul’un her içesine yayılmış olup her bölgeye eşit hizmet götürme çabasındayız. uncalı 2. el eşyanın Tümü 2. el eşya markasıyla bir numarası olma adayıdır. Aşağıdaki listeden 2. el eşya temsilciliklerimizin yer aldığı bölgelere göz atabilirsiniz

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat