antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI
İKİNCİ EL İNDESİT BULAŞIK MAKİNESİ
ANTALYAEVKUR

ikinci el indesit marka Bulaşık makinası Temiz Kullanılmış sıfır gibi Ortalama 2 Yıl Kullanımış Her marka modeldeki bulaşık makinalarınızı değerinde nakit alıyoruz.

FİRMA OLARAK ÇEŞİT VE KULLANIM YILI FAR ETMEDEN ALIM VE SATIMINI YAPIYORUZ. HER KESEYE UYGUN OLARAK 2.EL BULAŞIK MAKİNELERİNİ ALIM VE SATIM YAPMAKTAYIZ. İNDESİT MARKA BULAŞIK MAKİNELERİ SATMAK VE ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ. 2.EL İNDESİT BULAŞIK ALANLAR FİRMASI OLAN ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA INDESİT MARKA HANGİ BULAŞIK MAKİNESİ OLURSA OLSUN ALIM VE SATIM YAPAN FİRMADIR.

İKİNCİ EL İNDESİT BULAŞIK MAKİNESİ

İnsanlar bulaşık makinesi fiyatlarına baktıklarında bazen çok afaki rakamlarla bazende çok uygun fiyatlarla karşılaşıyorlar. Aslında bunun nedeni sahibinden bulaşık makinesi alanlar yada satanlardan kaynaklanıyor. Mesela letgo bulaşık makinesi olarak arayan bir kişi burada uygun fiyatlara makine bulabilirken diğer taraftan da bazı yerlerde yüksek fiyatlara da rastlarlar. Eğer ki her bütçe için bulaşık makinesi alım ve satımı düşünüyorsanız 0 543 540 1983 telefondan bizleri arayınız.ikinci el indesit bulasik makinesi

ANTALYAEVKURR Etiketler:, , , , ,

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat