Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

İKİNCİ EL İNDESİT BULAŞIK MAKİNESİ

İKİNCİ EL İNDESİT BULAŞIK MAKİNESİ

ikinci el indesit marka Bulaşık makinası Temiz Kullanılmış sıfır gibi Ortalama 2 Yıl Kullanımış Her marka modeldeki bulaşık makinalarınızı değerinde nakit alıyoruz.

FİRMA OLARAK ÇEŞİT VE KULLANIM YILI FAR ETMEDEN ALIM VE SATIMINI YAPIYORUZ. HER KESEYE UYGUN OLARAK 2.EL BULAŞIK MAKİNELERİNİ ALIM VE SATIM YAPMAKTAYIZ. İNDESİT MARKA BULAŞIK MAKİNELERİ SATMAK VE ALMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ. 2.EL İNDESİT BULAŞIK ALANLAR FİRMASI OLAN ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA INDESİT MARKA HANGİ BULAŞIK MAKİNESİ OLURSA OLSUN ALIM VE SATIM YAPAN FİRMADIR.

İKİNCİ EL İNDESİT BULAŞIK MAKİNESİ

İnsanlar bulaşık makinesi fiyatlarına baktıklarında bazen çok afaki rakamlarla bazende çok uygun fiyatlarla karşılaşıyorlar. Aslında bunun nedeni sahibinden bulaşık makinesi alanlar yada satanlardan kaynaklanıyor. Mesela letgo bulaşık makinesi olarak arayan bir kişi burada uygun fiyatlara makine bulabilirken diğer taraftan da bazı yerlerde yüksek fiyatlara da rastlarlar. Eğer ki her bütçe için bulaşık makinesi alım ve satımı düşünüyorsanız 0 543 540 1983 telefondan bizleri arayınız.ikinci el indesit bulasik makinesi

23 Mayıs 2017
İKİNCİ EL İNDESİT BULAŞIK MAKİNESİ için yorumlar kapalı
2.653 kez görüntülendi