antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI
İKİNCİ EL LCD TV ALAN YER
ANTALYAEVKUR

İKİNCİ EL LCD TV ALAN YER olarak her marka modeldeki ikinci el plazma televizyonlarınız değerinde satın alıyoruz.  Plazma olması şart degil tabiki 2000’li yı Son Zamanlarda Teknolojinin ilerlemesiyle birlikde öncelerinde projeksion televiyonlar piyasadaydı.

Zamanla bunlar degişerek Plazma Televizyonlar olarak karşımıza çıktı zamanda ikinci el plazma tv alımı satımı. Tv alım yaparken herkezin evinde buluanabilecek bir ürün degildi şimdi herkezin evinde led televizyon bulunmaktadır. Tabiki herkez derken bazı ksımlar hala lcd tv kullanmaktadırlar biz. Semtiniz ilçeniz ne olursa olsun bizi aramanız yeterlidir İKİNCİ EL LCD TV ALAN YER olarak her modelde ikinci el plazma lcdleri değerinde satın alıyoruz.

İKİNCİ EL LCD TV ALAN YER

Antalya ikinci el eşya olarak her marka modeldeki ikinci el plazma televizyonlarınız değerinde satın alıyoruz. plazma olması şart degil tabiki 2000’li yılların başında LCD televizon’nun çıkmasıyla plazma televizyonların pabucu dama atılmıştı. Şimdi ise LCD Televizyonlarınki pabucu dama tılıyor nedenmi led televizyonların çıkmasıyla birlikte 100 hz dedik bir baktikki şimdi 700 hz çözünürlükde led televizyonlar cıkmış.  Biz ise İKİNCİ EL LCD TV ALAN YER oalrak her türlü televizyonlarınız yerinde nakit alımını yapıyoruz.

Antalyada LED Televizyon heleki ikinci el led televiyon denilince ilk akla gelen firma ANTALYA SPOT olarak biz biliniriz diyebiliriz.  İkinci el plazmadan tutun ikinci el lcd yada ikinci el led televizyon alımı yapıyoruz.

ANTALYAEVKURR Etiketler:, , , , , ,

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat