Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

İKİNCİ EL OTEL EŞYASI ALANLAR ANTALYA

İKİNCİ EL OTEL EŞYASI ALANLAR ANTALYA

Otel eşyaları, otellerde bulunan eşyalardır. Bu eşyalar genellikle herhangi bir nedenden dolayı otelin taşınması, yenilenmesi yada kapanması durumu söz konusu olduğunda satışı gerçekleştirilmektedir. Böyle bir durumda, Antalya gibi turizm sektörünün canlı olduğu bir şehirde otel sahipleri ikinci el otel eşyası alanlar Antalya bölgesinde aramaktadırlar. Bu otel eşyaları alan firmalar arasında ise kimi zaman eleme yapmak gerekebilir. Nitekim bazı mağazalar, oteldeki eşyaları olabilecek en uygun fiyata ve hatta bedavaya almayı planlar. Bu da, eşyayı elinden çıkarmak isteyen ve aynı zamanda az da olsa eşyaların masrafını çıkarmak isteyen otel açısından can sıkıcı bir durumdur. İşte bu nedenle Antalya ikinci el otel eşyası alanlar arasında seçim yaparken iyi bir araştırma gereklidir. Bu doğrultuda Antalya spot mağazamız uzun yıllardır çeşitli; ev, iş yeri ve otel gibi yaşam alanlarında artık herhangi bir nedenden dolayı kullanılmayan eşyaları almaktadır.

 

İKİNCİ EL OTEL EŞYASI ALANLAR ANTALYA

Otel ekipmanları genellikle her bir oda için standart olarak belirlenmiş eşyalar olmaktadır. Bu nedenle belirli bir kategori dahilindeki eşyanın onlarca odada da olduğunu dikkate aldığımızda, yüklü bir eşya deposu karşımıza çıkmaktadır. Bu durum elbette otelin kapasitesine göre de farklılık göstermektedir. Mağazamız şimdiye kadar Antalya’da faaliyet göstere pek çok küçük ve orta ölçek otel eşyalarını almıştır ve almaya da devam etmektedir. Özellikle de turizm sezonunun canlanması ile birlikte oteller yenilenme aşamasındadır. Bu süreçte ikinci el otel eşyası alanlar Antalya bölgesinde çok olmaktadır. Oteliniz için en doğru seçimi yapmak adına mağazamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

20 Haziran 2017
1.967 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?