Pazartesi, Temmuz 1Antalya Spot 2.El Eşya Alımı Satımı
Shadow

KEPEZ 2.EL EŞYA

KEPEZ 2.EL EŞYA

KEPEZ 2.EL EŞYA eşya alım satımlarını aynı gün içerisinde yapmakta olup eşyalarınızı en iyi fiyatlarla alım yapmaktadır. Ev yada iş yerinizde bulunan ikinci el buzdolabı klima televizyon çamaşır makinesi koltuk takımı yatak odası takımı vitrin takımı çocuk odası takımlarını değerinden nakit olarak aynı gün içinde alım yapmaktadır.

KEPEZ 2.EL EŞYA

Firmamız Antalya Bölgesinde 2002 Yılında Bu Yana ikinci el eşya otel ekipmanları büro eşyası ve hurda alımı yapmaktadır. Her türlü eşya satmak istediğinizde firmamızı arayabilirsiniz. Eşyalarınızı değerinde satabilirsiniz. Eşyalarınızın değerini sorgulamak için 0 543 540 1983 numaraya eşyanın resim ve özelliklerini göndererek evinizden çıkmadan eşyalarınızın ikinci el değerini öğrenebilirsiniz. ANTALYA SPOT  KEPEZ 2.EL EŞYA İDDALI FİYATLARIYLA HER TÜRLÜ EŞYALARINIZI DEĞERİNDE NAKİT OLARAK ALMAKTADIR.

Firmamız sadece Kepez ilçesinde ikinci el eşya alımı ya da satışı yapmamaktadır. Aynı zamanda bölgede bulunan tüm otel, tatil köyü, butik otel gibi işletmelere de hizmet vermektedir. Eğer sizde bir işletme sahibiyseniz ve müşteri memnuniyeti adına eşya yenilemek istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. İşletmenizin lobisinde, mutfağında, odalarında ve toplantı salonlarında bulunan tüm eşyaları değerinden almaktayız. Ayrıca sizin hurda olarak görüp çöpe atmak üzere olduğunuz objeleri de satın alıyoruz. Bu nedenle işletmenizde bulunan tüm eskimiş eşyaları ve hurdaları bizlere kolaylıkla satabilirsiniz. Firmamız iletişim sayfasında yer alan telefon numarasını dilediğiniz zaman arayabilir ve bizi adresinize çağırabilirsiniz…