Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

KOMPLE EV EŞYASI ALANLAR

KOMPLE EV EŞYASI ALANLAR

Çeşitli nedenlerden dolayı boşaltılan evlerde kalan onca eşyalar var. Pansiyonlar, oteller ve çeşitli konaklama alanları da buna dahildir. Artık lazım olmayan bu onlarca eşyayı değerinde satmak isteyenler için ise Antalya Spot mağazamız komple ev eşyası alanlar arasında güvenilir bir mağaza olarak her türlü eşyaları satın almaktadır. İş görmeyen eşyalarınız için değerinde fiyat vermektedir. Bu nedenle eşyalarınızı ilk aşamada görmemiz gerekir. Uzman personellerimiz eşyalarınızın sayısı, yoğunluğu ve kalitesi gibi kriterleri dikkate alarak, sizler için iyi bir fiyat teklifi sunacaktır ve kabul etmeniz durumunda da adresinize kadar gelecek olan özel aracımız ile eşyalarınız alınacaktır. “Komple eşyamı satmak istiyorum” diyorsanız hizmet sürecimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için telefonla bizlere ulaşabilirsiniz…

komple ev eşyası alanlar

KOMPLE EV EŞYASI ALANLAR

Evinizde bulunan her çeşit eşyalarınızı değerinde nakit olarak alıyoruz.

Komple ev eşyası alan yerler bulmak istiyor ve eşya satmak istiyorsanız, satmak istediğiniz eşyalarınız için bize resim göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

24 Temmuz 2017
KOMPLE EV EŞYASI ALANLAR için yorumlar kapalı
1.415 kez görüntülendi