antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI
LARA İKİNCİ EL EŞYA
ANTALYAEVKUR

LARA İKİNCİ EL EŞYA Alımı Yapmakta Olan ANTALYA SPOT Lara Bölgesinde Bulunan Her Semtte Görev Yapmaktadır. Lara ikinci el eşya satışlarınızda ya da alım işlerinizde haftanın her günü bizleri arayabilirsiniz!

Lara ikinci el eşya

Firmamız Antalya’da Büyük Bir Yere Sahip Olan Lara Bölgesi Her Geçen Gün Dahada Gelişmektedir. Bu Sebepten Dolayı Eşya Alım ve Satımı Çok Rağbet Görmektedir. Uzun Yıllar Görev Yaptığımız Lara Bölgesinde Bulunan Her Türlü 2. el Mobilyaları alıyoruz. 2. el Beyaz Eşya 2. el Ofis Mobilyaları ve Otel Eşyaları Değerinde Nakit Olarak Almaktayız. Kullanılmış Yada Sıfır Olan Mobilyalarınızı Beyaz Eşyalarınızı Ofis Mobilyalarınızı Ev Eşyalarınızı ve Otel Ekipmanlarınızı Yerinde Nakit Olarak alıyoruz. En Yüksek Fiyattan Alıyoruz.  Ekibimizle Siz Değerli Lara Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.

LARA İKİNCİ EL EŞYA

İkinci El Eşyalarınızı Satmak İçin Telefon: 0 543 540 1983 Eşyalarınızı satmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Mesela 10 seneyi geçmiş olan eşyalarınızı artık ikinci elde de alım ve satımı çok ta kolay olmamaktadır maalesef. Ama bu demek değil ki on seneyi geçmiş eşyalar satılmayacak; Bazı model ve çeşitlerin ürünleri 20 yıla kadar alım satımı yapılabiliyor. Örneğin müşterilerimiz satmayı düşündüğü eşyaları bizlere resim göndererek anında fiyat bilgisi alabiliyor. Bu demek oluyor ki artık eviniz iş yeriniz yada otelinizden çıkmadan satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın ikinci el piyasasını anında hemen öğreniyorsunuz. Teknoloji ilerlediği için artık her şey çok kolay olmaktadır. Artık yavaş yavaş 2.el eşya alım satımı işinde de teknolojinin güzelliklerini kullanarak işlerimizi devam ettirmenin keyfini sürmekteyiz.

ANTALYAEVKURR

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat