Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

LARA SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

LARA SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Lara spot ikinci el eşya alanlar sayesinde balkonda, kömürlükte ya da bodrumda beklettiğiniz ürünleri anında nakde dönüştürebilirsiniz. Elde ettiğiniz nakit parayla da, 2 el eşya Lara mağazamızdan ister sıfır spot ürün isterseniz de ikinci el ürün satın alabilirsiniz. Mağazamızın fiyat etiketleri oldukça uygundur. Lara evkurcular arasında en uygun fiyatların bizde olduğunu iddia edebiliriz. Antalya ikinci el eşya sektöründe yıllardan bu yana faaliyet gösteren mağazamızda, hem eviniz hem de iş yeri ve işletmeniz için kullanabileceğiniz kaliteli ürünler mevcuttur. Haftanın her günü bizleri ziyaret edebilir ve keyfinize göre ürün seçimi yapabilirsiniz.

lara evkur

LARA SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Lara 2.el eşya alanlar konusunda VRF sistem klimalarınızı, dolaplarınızı, bulaşık makinelerinizi, salon tipi klimalarınızı, yatak odalarınızı, mobilya gruplarınızı, köşe takımlarınızı, dondurucularınızı ve aklınıza gelebilecek her türlü ürünü satın almaktayız. Dahası ofis malzemelerinizi ve otel ekipmanlarınızı da değerinden almaktayız. Lara evkurcular için iletişim numarası arıyorsanız: 0 543 540 1983. Bu numara üzerinden direkt arama ile ya da Whatsapp üzerinden ürün satışı yapabilirsiniz. Mağaza adres bilgilerimiz iletişim sayfasında yer almaktadır.

01 Ağustos 2017
LARA SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR için yorumlar kapalı
1.311 kez görüntülendi