İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

OTEL TV KLİMA ALANLAR

OTEL TV KLİMA ALANLAR

İmalatı gerçekleştirilen ürünler tüketicilerin belirli zaman kullanmasının ardından eskiyebilir ya da deforme olabilir. Özellikle otel gibi işletmelerde klima ve televizyon cihazlarını sıklıkla değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Böyle durumlarda otel televizyonu alanlara ya da otel kliması alan yerlere ihtiyacınız olabilir. Antalya spot firmamız Antalya ili ve ilçelerinde, ayrıca Çanakkale, İzmir, Bodrum ve Fethiye gibi bölgelerde otel tv klima alanlar sektöründe hizmet vermektedir. Tüm işletme malzemelerinizi, sadece odalarınızdaki ürünleri değil lobi ve mutfak ekipmanlarınızı da firmamıza değerinden bir fiyatla satabilirsiniz.

otel tv klima alanlar

OTEL TV KLİMA ALANLAR

Toptan televizyon alanlar ekibi olarak her marka otel tvlerini değerinde nakit olarak yerinde alım yapmaktayız. Otel televizyonlarınızın LCD, LED, Plazma ya da tüplü olması hiçbir şeyi değiştirmez. Tüm eşyalarınızı marka ve modeline göre fiyatlandırarak satın almaktayız. Ayrıca toplu satışlarda da uygun fiyat verdiğimizi belirtmek isteriz.

24 Temmuz 2017
OTEL TV KLİMA ALANLAR için yorumlar kapalı
1.538 kez görüntülendi