Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

SATILIK OTEL MALZEMELERİ FİYATLARI

SATILIK OTEL MALZEMELERİ FİYATLARI

Turizm firmaları açısından zenginlik gösteren Antalya ilimizde aklınıza gelebilecek tüm işletme türleri ile çalışmaktayız. Örneğin tatil köyünü kapatmak isteyen bir işletme sahibi otel eşyası alanlar ile ilgili araştırma yaparken, bizlere ulaşabilir ve tüm ekipmanlarını değerinden satabilir. Aynı şekilde yeni bir işletme kurma sürecinde olan kişilerde 2.el satılık otel malzemeleri konusunda firmamıza ulaşarak, çok ucuza ürün alımı gerçekleştirebilirler. Çünkü firmamız, satılık otel malzemeleri fiyatları alanında en uygun etiketlerle ürün satışı yapmaktadır. Sadece otellerin değil restoran, bar ve kafelerinde ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Antalya satılık otel malzemeleri hizmetinde bulunmaktayız.

satılık otel malzemeleri fiyatları

ANTALYA SATILIK OTEL MALZEMELERİ FİYATLARI

Satılık otel malzemeleri fiyatları ile ilgili aklınıza gelen tüm sorular için 0 543 540 1983 nolu telefonu arayabilirsiniz. Antalya otel eşyası alanlar faaliyet alanında uzun yıllardır hizmet verdiğimiz için sektörel tecrübemiz oldukça fazladır. Bu nedenle tüm ekipmanlarınızı tam değeri ne ise o fiyat üzerinden almaktayız. Otel ekipmanları haricinde hurdaya çıkmış ürünlerinde alımını ve nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. İkinci el ya da sıfır alım-satımını yaptığımız başlıca ürünler; klima, mini bar, TV, TV ünitesi, gardırop, mutfak araç gereçleri, sanayi tipi çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, ocak, tek kişilik ve çift kişilik yataklar. Satılık otel malzemeleri fiyatları konusunda ya da toptan ürün satışı hakkında firma olarak sormak istediklerinizi, iletişim sayfamızdaki mail kanalı ile sorabilirsiniz…

20 Temmuz 2017
SATILIK OTEL MALZEMELERİ FİYATLARI için yorumlar kapalı
1.696 kez görüntülendi