Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

SPOT EŞYA ALAN YER

SPOT EŞYA ALAN YER

Spot eşya, sıfırdan farkı olmayan ürünlerdir. Az kullanılmış fakat işlevselliğini kaybetmemiş olan bu ürünler 2 el spot eşya alan yerler sayesinde uygun fiyatlara satılmaktadır. Antalya spot firmamızda bu alanda uzun yıllardır çalışmalarına devam etmektedir. Kullanılmış spot eşyacılar arayışına girdiyseniz, bizlere 0 543 540 1983 numaralı telefondan anında ulaşabilirsiniz. Veyahut aynı numara üzerinden Whatsapp uygulamasını kullanarak da, satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını bize atabilirsiniz. SPOT EŞYA ALAN YER ile ilgili her türlü gereksinimlerinizde, hızlı bir şekilde yardımcı oluruz!

Spot eşya alanlar

SPOT EŞYA ALANLAR

İkinci el spot eşya fiyatları bölge halkına oldukça uygun gelmektedir. Sadece Antalya ve ilçelerinde değil, tüm Türkiye’de 2.el eşya sektöründe çalışmalar yapmaktayız. Bu nedenle Antalya dışında da toptan otel malzemesi satmak isterseniz firmamıza ulaşabilirsiniz.

02 Ağustos 2017
SPOT EŞYA ALAN YER için yorumlar kapalı
1.499 kez görüntülendi