antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI
2 EL LED TELEVİZYON ALANLAR
ANTALYAEVKUR

TV kullanım alanları oldukça geniştir. Sadece ev değil, iş yeri gibi çeşitli yaşam alanlarında da TV izlemekteyiz. Hem enerji tüketiminde daha tasarruflu olması hem de yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi ile izleme imkanı sunması ile Antalya spot mağazalarında en çok alınan eşyalardan birisi LED televizyonlar olmaktadır. 2 el led televizyon alanlar özellikle de herhangi bir ölü piksel sorunu olmayan ve genel olarak çalışır durumda olan modelleri tercih etmektedirler. Bu nedenle ürünleriniz için fiyat teklifi almak isterseniz arayınız: 0 543 540 1983

2 EL LED TELEVİZYON ALANLAR

Antalya led tv alanlar sahip olduğunuz marka, model ve cihazın çalışabilirlik durumuna göre fiyatları belirlemektedir. Dolayısıyla da ikinci el tv fiyatları satışa sunulan LED TV modeline, markasına, ekstra özelliklerine ve genel durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca toptan televizyon satanlar firması olarak da faaliyet gösterdiğimiz için çok daha uygun fiyata LED TV alabilmenize imkan tanıyoruz!

Marka ve model ayırt etmeden her türlü çalışmakta olan led televizyonlarınızı yerinde nakit olarak değerinden alıyoruz. 2 El Led Televizyon Alanlar olarak siz değerli müşterimizde bulanan her türlü televizyonlarınızı değerinde satmak için lütfen iletişime geçiniz. Led tv slim tv ve şimdi çok popüler olan bombeli dediğimiz smart televizyonlarında alımlarını aynı gün içinde değerinden ve adresten alım yapmaktayız. Sizlerde tv satmak için lütfen iletişime geçiniz.

ANTALYAEVKURR Etiketler:, , , ,

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat