antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI
ELEKTİRİKLİ SOBA ALIM SATIMI
ANTALYAEVKUR

Klasik kömür sobası kullanımına kıyasla, kullanımı daha kolay olan elektrikli sobalar çoğu zaman çok fazla elektrik enerjisi tüketimi nedeniyle pek de tercih edilmemektedir. Fakat tüm bunlara rağmen Kış aylarında Antalya ikinci el eşya mağazalarında en çok alınan eşyalardan birisi olmaktadır. Antalya’da Kış aylarının daha kısa süreli olması, gereksiz uğraşlar ile kömür sobası kullanımı yada diğer yöntemleri de gereksiz kılmaktadır. Bunun yerine elektirikli soba alım satımı yapan yerlerden kolayca edinilecek elektrikli soba ile idare edilebilmektedir.

elektirikli soba alım satımı

ELEKTİRİKLİ SOBA ALIM SATIMI

2 el soba alanlar sobanın modeline ve genel olarak özelliklerine göre bir fiyat belirlemesi yapmaktadır. İkinci el soba satanlar sahip oldukları cihazların hala kullanılabilir olduğunu düşünüyorlarsa, kullanılmış soba alanlar olarak bizlerle iletişime geçebilirler.

Antalya Spot olarak siz değerli müşterilerimizi ucuz ve uygun fiyatlara ısıtmanın yoluna bakıyoruz. Buna bağlı olarak da elinizde bulunan, satmayı düşündüğünüz elektirikli sobalarınızı eski yeni gözetmeksizin alıyoruz. ANTALYA halkımıza yararlarımız devam etmekte olup, 2.el yada sıfır elektirikli soba alım ve satımlarımız her sene olduğu gibi bu senede vardır.

ANTALYAEVKURR Etiketler:, , , ,

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat