Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

ELEKTİRİKLİ SOBA ALIM SATIMI

ELEKTİRİKLİ SOBA ALIM SATIMI

Klasik kömür sobası kullanımına kıyasla, kullanımı daha kolay olan elektrikli sobalar çoğu zaman çok fazla elektrik enerjisi tüketimi nedeniyle pek de tercih edilmemektedir. Fakat tüm bunlara rağmen Kış aylarında Antalya ikinci el eşya mağazalarında en çok alınan eşyalardan birisi olmaktadır. Antalya’da Kış aylarının daha kısa süreli olması, gereksiz uğraşlar ile kömür sobası kullanımı yada diğer yöntemleri de gereksiz kılmaktadır. Bunun yerine elektirikli soba alım satımı yapan yerlerden kolayca edinilecek elektrikli soba ile idare edilebilmektedir.

elektirikli soba alım satımı

ELEKTİRİKLİ SOBA ALIM SATIMI

2 el soba alanlar sobanın modeline ve genel olarak özelliklerine göre bir fiyat belirlemesi yapmaktadır. İkinci el soba satanlar sahip oldukları cihazların hala kullanılabilir olduğunu düşünüyorlarsa, kullanılmış soba alanlar olarak bizlerle iletişime geçebilirler.

Antalya Spot olarak siz değerli müşterilerimizi ucuz ve uygun fiyatlara ısıtmanın yoluna bakıyoruz. Buna bağlı olarak da elinizde bulunan, satmayı düşündüğünüz elektirikli sobalarınızı eski yeni gözetmeksizin alıyoruz. ANTALYA halkımıza yararlarımız devam etmekte olup, 2.el yada sıfır elektirikli soba alım ve satımlarımız her sene olduğu gibi bu senede vardır.

09 Ağustos 2017
1.049 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?