Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Bir süre kullanılmış olan eşyalar “ikinci el” statüsünde değerlendirilmektedir. Bu eşyaların bir kısmı çok az kullanılmış da olabilmektedir. Bir eşyanın çok yada az kullanılmış olmasından daha da önemlisi ise hala kullanılabilir olmasıdır. Çünkü Antalya ikinci el eşya alanlar için satıcının sattığı eşyanın hala kozmetik olarak iyi durumda olması ve işlevsel olarak da çalışır, iş görür durumda olması önem arz etmektedir.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Antalya ikinci el eşya mağazaları bu eşyaların alım yada satımını yapabileceğiniz başlıca mağazalarıdır. Antalya spot olarak bizlerle 2.el eşya sektöründe alım-satım gerçekleştirmekteyiz. Ev eşyası alan firmalar olarak bizler, birtakım kriterler doğrultusunda ürünleriniz için bir fiyat belirlemesi yaparız. Antalya 2.el eşya fiyatları eşyanın modeline, özelliklerine ve diğer kriterlere göre belirlenmektedir. Kullanılmış 2.el eşya alanlar arıyorsanız, 0 543 540 1983 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

09 Ağustos 2017
ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR için yorumlar kapalı
1.678 kez görüntülendi