Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

ANTALYA KANEPE ALAN YER

ANTALYA KANEPE ALAN YER

Zamanında alınan yada henüz yeni alınan oturma gruplarını elden çıkarmanızı gerektirecek pek çok neden olabilir. Belki de modeline bir türlü içiniz ısınmadı yada artık başka bir yere taşınacağınızdan, işinize yaramıyor. Böyle bir durumda Antalya spot mağazamız ile iletişime geçmek iyi bir fikirdir. Çünkü Antalya kanepe alan yer olarak bizler, sahip olduğunuz kanepe yada oturma takımı, grupları gibi mobilyalarınız için bir fiyat değeri belirler ve kabul etmeniz durumunda da satışı gerçekleştirmiş olursunuz.

ANTALYA KANEPE ALAN YER

Özel olarak 2.el kanepe firmaları aramak zorunda değilsiniz nitekim Antalya kanepe alım satımı yapan mağazamız, aynı zamanda ikinci el ve spot eşyaları da satmaktadır. Kullanılmış kanepe alan yerler hala kullanılabilir durumda olan oturma grubu ve kanepelerinizi almaktadır.

İkinci el kanepe ve koltuk takımlarındaki alım fiyatlarımızla her zaman Antalya da bir numara olamaya devam etmekteyiz. Tek olarak yada ikili kanepelerinizi yerinde nakit olarak alım yapan firmamız haftanın her günü sizlerden telefon beklemektedirler. Antalya’da öğrencilerin tek sıkıntısı hem yatak olsun hem koltuk olsun dedikleri bir eşya olan kanepe hem alım olarak hemde satım olarak bizlerde her ay ve mevsimde bulunmaktadır.

09 Ağustos 2017
ANTALYA KANEPE ALAN YER için yorumlar kapalı
1.881 kez görüntülendi