Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

DEDEMAN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

DEDEMAN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

İkinci el beyaz eşya ve mobilyalar başta olmak üzere her çeşit sıfır ya da 2.el ürünlerinizi, Dedeman ikinci el eşya alanlar mağazası olarak değerinde satın almaktayız. Ayrıca büro malzemelerinizi ve iş yeri eşyalarınızı da yerinde almaktayız. Antalya Dedeman Evkur arayışındaysanız doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Dedeman 2.el eşya alan yer tüm ürünlerinizi nakit para karşılığında almaktadır. Ödemelerimizin nakit olması Dedeman Evkur sektöründe en çok tercih edilen firma olmamızı sağlamıştır. Çünkü müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına bu konuda özenle davranmaktayız!

dedeman ikinci el eşya alanlar

DEDEMAN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

ANTALYA SPOT ANTALYA VE ÇEVRE BÖLGELER DE HER TÜRLÜ OTEL EŞYALARINIZI DEĞERİNDE NAKİT OLARAK ALIR. YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZDA NAKLİYE TAŞIMA YIKIM VE HER TÜRLÜ FAALİYETLERİMİZ İÇİN MÜŞTERİLERİMİZDEN HER HANGİ BİR TALEBİMİZ OLMAZ. YAPILACAK ÇALIŞMALARIN HEPSİ FİRMAMIZA AİTTİR.

02 Ağustos 2017
DEDEMAN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR için yorumlar kapalı
1.298 kez görüntülendi