İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

HURMA İKİNCİ EL EŞYA

HURMA İKİNCİ EL EŞYA

HURMA İKİNCİ EL EŞYA

 Büyük bir işlevselliğe sahip olan beyaz eşya grubundaki ürünler üretilmemiş olsaydı, birçok hastalığa davetiye çıkarılabilirdi. Özellikle elektronik eşyalar hayatımıza ultra kolaylıklar sağlarken, kimi zamanda dış etmenlere karşı korunmamıza yardımcı olmaktadır. Fakat elektronik cihazların fiyat etiketlerinin uygun olmaması nedeniyle hala ülkemizde bulaşık makinesi ya da çamaşır makinesi olmayan evler mevcut. İşte bu nedenle Hurma ikinci el eşya firmamız, uygun fiyata ürün sahibi olmak isteyenlere yıllardır hizmet vermektedir. Antalya Hurma evkur aracılığıyla sizde uygun fiyatlara beyaz eşya ya da mobilya sahibi olabilirsiniz.

Hurma ikinci el eşya

HURMA İKİNCİ EL EŞYA

Çok ucuz meblağlara bulaşık makinesi, klima, bilgisayar, oturma grubu, yatak odası, buzdolabı, fırın, kuru temizleme makinesi, televizyon, cep telefonu ve aklınıza gelebilecek her türlü ev eşyasına sahip olmak istiyorsanız Hurma 2.el eşya firmamızı tercih edebilirsiniz. Hurma eşyacılar arasında en uygun fiyat etiketine sahip olan tek mağaza biziz! Ayrıca Antalya Spot değerinde, nakit ödeme ile eski eşya alımı da yapmaktadır. Eskiyen ürünlerinizi anında satabilmeniz için kendi nakliye aracımızla hizmet vermekteyiz.

02 Ağustos 2017
HURMA İKİNCİ EL EŞYA için yorumlar kapalı
1.552 kez görüntülendi
Call Now Button