antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR’ olarak etiketlenmiş yazılar

İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR

İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR

İkinci el eşyalar, esasında herhangi bir nedenden dolayı yeterince satışı gerçekleştirilememiş ürünler ya da kullanılmış eşyalardır. Kullanılmış kanepe alan yerler ya da ikinci el kanepe alanlar konusunda güvenilir bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü firmamız piyasanın en iyi fiyat teklifini sizlere sunmaktadır. Ayrıca Antalya ikinci el eşya sektöründe uzun süredir çalışmalarımızı devam ettirdiğimiz için güven konusunda da bir tereddüttünüz olmasın. Bu sektörde özellikle mevsimlik işletme açan kişi sayısı oldukça fazla. Bu nedenle dolandırılmamak ya da fahiş fiyatlara eşya satın almamak için köklü bir firma tercih etmelisiniz.

2.el kanepe fiyatlarımız oldukça uygundur. Kullandığınız kanepeleri satmak istediğinizde de güzel bir fiyat teklifi tarafınıza sunulacaktır.

ikinci el kanepe alanlar

İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR

İkinci el kanepe ve koltuk takımlarındaki alım fiyatlarımızla her zaman Antalya’da bir numara olamaya devam etmekteyiz. Tek olarak ya da ikili kanepelerinizi yerinde nakit olarak alım yapan 2.el kanepe alanlar şirketimiz haftanın her günü sizlerden telefon beklemektedirler.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat