Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR

İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR

İkinci el eşyalar, esasında herhangi bir nedenden dolayı yeterince satışı gerçekleştirilememiş ürünler ya da kullanılmış eşyalardır. Kullanılmış kanepe alan yerler ya da ikinci el kanepe alanlar konusunda güvenilir bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü firmamız piyasanın en iyi fiyat teklifini sizlere sunmaktadır. Ayrıca Antalya ikinci el eşya sektöründe uzun süredir çalışmalarımızı devam ettirdiğimiz için güven konusunda da bir tereddüttünüz olmasın. Bu sektörde özellikle mevsimlik işletme açan kişi sayısı oldukça fazla. Bu nedenle dolandırılmamak ya da fahiş fiyatlara eşya satın almamak için köklü bir firma tercih etmelisiniz.

2.el kanepe fiyatlarımız oldukça uygundur. Kullandığınız kanepeleri satmak istediğinizde de güzel bir fiyat teklifi tarafınıza sunulacaktır.

ikinci el kanepe alanlar

İKİNCİ EL KANEPE ALANLAR

İkinci el kanepe ve koltuk takımlarındaki alım fiyatlarımızla her zaman Antalya’da bir numara olamaya devam etmekteyiz. Tek olarak ya da ikili kanepelerinizi yerinde nakit olarak alım yapan 2.el kanepe alanlar şirketimiz haftanın her günü sizlerden telefon beklemektedirler.

25 Temmuz 2017
1.293 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?