antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘istanbul otel eşyası alanlar’ olarak etiketlenmiş yazılar

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR FİRMAMIZ ANTALYA SPOT TÜRKİYE’NİN HER BÖLGE VE ŞEHRİNDEN EN UFAĞINDAN EN BÜYÜK OTEL EKİPMANLARINI YERİNDEN NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTADIR. 2 EL OTEL EKİPMANLARI ALIMLARIMIZI İSTANBUL ŞEHRİNDE NASIL YAPTIĞIMIZ KONUSUNDA BİRAZ AÇIKLAMA YAPMAK GEREKİRSE; EĞER Kİ OTEL EKİPMANLARINIZI SATMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ YADA OTELİNİZİ KOMPLE YIKMAK İSTİYORSUNUZ.

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR

BİZLERE ULAŞIP ADRES VE OTELİNİZİN GENEL BİLGİSİNİ VERİYORSUNUZ. ONDAN SONRA ANTALYA MERKEZDEKİ EKİP ARKADAŞLARIMIZ VERMİŞ OLDUĞUNUZ ADRESE EN YAKIN UÇAKLA GELİYORLAR. BU BAZEN AYNI GÜN BAZEN ERTESİ GÜNÜ BULUYOR. OTELİNİZE GELEN EKİP ARKADAŞLARIMIZ TAKRİBEN 2 YADA 3 SAAT BOYUNCA BİR ÇALIŞMA YAPARAK OTELİNİZDE SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EKİPMANLAR İÇİN SİZLERE FİYAT BİLGİSİ VERİYORLAR. BAZI OTELLERİMİZ TEKLİF USULÜ ÇALIŞTIKLARI İÇİN FİYATLARIMIZI YADA TEKLİFLERİMİZİ ERTESİ GÜN MAİL YADA ELDEN SİZLERE ULAŞTIRIYORUZ. ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA İSE 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE SÖZLEŞME KURALLARI GEREĞİ OTELİNİZDE Kİ İŞİMİZİ BAŞLIYORUZ. SİZDE İSTANBUL BÖLGESİNDE OTEL EŞYASI SATMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ BİZLERİ ARAYARAK FİYAT BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ. ANTALYA SPOT FİRMASI OLARAK HER TÜRLÜ OTEL EKİPMANLARINIZI EN İYİ FİYATLARLA YERİNDE NAKİT ALIM YAPIYORUZ. HER İŞİMİZİ PROFESYONEL EKİPLERİMZLE HER ZAMAN SÖZLEŞME TARİHİNDEN ÖNCE GÜVEN VE ANLAYIŞ İÇERİSİNDE TESLİM ETMENİN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİZ. Sizlerde bizlerle ticaret yaparak eşyalarınızı satmak isterseniz sadece telefon açıp otel bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. ANTALYA SPOT GÜL TİCARET OLARAK HER ZAMAN İLK İLKEMİZ TEMİZ GÜVENİLİR İŞ ÇIKARTMAKTIR.

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALAN YER

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALAN YER

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALAN YER OLARAK TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE OLDUĞU GİBİ İSTANBUL ŞEHRİNDE DE OTEL PANSİYON TATİL KÖYLERİNİN EKİPMANLARINI YERİNDE NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTAYIZ. OTEL BÜNYESİNDE BULUNAN MASA SANDALYE KROM EŞYALAR KLİMALAR YATAK BAZALAR GARDOLAP NEVRESİM TAKIMLARI ÇAMAŞIRHANELER TRAFOLAR JENERATÖRLER VE DAHA SAYAMADIĞIMIZ HER TÜRLÜ EŞYALARI ESKİ YENİ FARK ETMEDEN ALIM YAPMAKTAYIZ.

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALAN YER

ANTALYA SPOT FİRMAMIZ EŞYA ALIMI DIŞINDA TAM 11 YILDIR OTEL HAFRİYAT YIKIMI İŞİ DE YAPMAKTADIR. OTELİNİZ KAÇ KATLI OLURSA OLSUN YADA KAÇ ODA OLURSA OLSUN TAM TEŞEKKÜLLÜ EKİP ARKADAŞLARIMIZ VE MAKİNELERİMİZ İLE YIKIMLARIMIZI YAPMAKTAYIZ. HER TÜRLÜ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ VE İŞ SAHASI HAZIRLAMA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ İŞLERİMİZDE EN İYİ FİYATLARIMIZLA İŞLERİMİZİ YAPMAKTAYIZ. ANTALYA SPOT FİRMASI UZUN YILLARDIR BU İŞLE UĞRAŞTIĞINDAN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN HER ZAMAN İLK SIRADA GELMEKTEDİR. GÜVENİLİRLİK BU İŞTE EN BAŞTA OLMASI GEREKTİĞİ İÇİN SON DERECE GÜVENLİ EKİP VE MAKİNELERİMİZLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN GURUR DUYARIZ.

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA OLARAK OTELİNİZDE BULUNAN HER ÜRÜN İÇİN TEK TEK FİYAT VERİLİRKEN İSTERSENİZ TOPLU OLARAK DA FİYAT VERMEKTEYİZ. EĞER Kİ ANLAŞMA SAĞLANDIĞI ANDA HEMEN AYNI GÜN YADA ERTESİ GÜN İŞE BAŞLAYACIĞIMIZ GİBİ TÜM MASRAFLARI DA FİRMA OLARAK BİZ ÜSTLENMEKTEYİZ. HURDA ALIMLARIMIZ OLDUĞUNDAN OTELİNDE ÇIKAN HER TÜRLÜ HURDALARINIZI DEĞERİNDEN NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTAYIZ. BUDA OTELLER İÇİN ÇOK İYİ BİR AYRICALIK OLMAKTADIR. ÇÜNKÜ OTEL YETKİLİLERİ HER ÜRÜN AYRI AYRI UĞRAŞMAK İSTEMEZ. ANTALYA SPOT OLARAK SİZLERİN TELEFONLARINI BEKLEMEKTEYİZ.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat