İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR FİRMAMIZ ANTALYA SPOT TÜRKİYE’NİN HER BÖLGE VE ŞEHRİNDEN EN UFAĞINDAN EN BÜYÜK OTEL EKİPMANLARINI YERİNDEN NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTADIR. ANTALYA SPOT 2 EL OTEL EKİPMANLARI ALIMLARIMIZI İSTANBUL ŞEHRİNDE NASIL YAPTIĞIMIZ KONUSUNDA BİRAZ AÇIKLAMA YAPMAK GEREKİRSE; EĞER Kİ OTEL EKİPMANLARINIZI SATMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ YADA OTELİNİZİ KOMPLE YIKMAK İSTİYORSUNUZ.

BİZLERE ULAŞIP ADRES VE OTELİNİZİN GENEL BİLGİSİNİ VERİYORSUNUZ. ONDAN SONRA ANTALYA MERKEZDEKİ EKİP ARKADAŞLARIMIZ VERMİŞ OLDUĞUNUZ ADRESE EN YAKIN UÇAKLA GELİYORLAR. BU BAZEN AYNI GÜN BAZEN ERTESİ GÜNÜ BULUYOR. OTELİNİZE GELEN EKİP ARKADAŞLARIMIZ TAKRİBEN 2 YADA 3 SAAT BOYUNCA BİR ÇALIŞMA YAPARAK OTELİNİZDE SATMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ EKİPMANLAR İÇİN SİZLERE FİYAT BİLGİSİ VERİYORLAR.

BAZI OTELLERİMİZ TEKLİF USULÜ ÇALIŞTIKLARI İÇİN FİYATLARIMIZI YADA TEKLİFLERİMİZİ ERTESİ GÜN MAİL YADA ELDEN SİZLERE ULAŞTIRIYORUZ. ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ANLAŞMA SAĞLANDIĞINDA İSE 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE SÖZLEŞME KURALLARI GEREĞİ OTELİNİZDE Kİ İŞİMİZİ BAŞLIYORUZ. SİZDE İSTANBUL BÖLGESİNDE OTEL EŞYASI SATMAYI DÜŞÜNÜYORSANIZ BİZLERİ ARAYARAK FİYAT BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR

ANTALYA SPOT FİRMASI OLARAK HER TÜRLÜ OTEL EKİPMANLARINIZI EN İYİ FİYATLARLA YERİNDE NAKİT ALIM YAPIYORUZ. HER İŞİMİZİ PROFESYONEL EKİPLERİMZLE HER ZAMAN SÖZLEŞME TARİHİNDEN ÖNCE GÜVEN VE ANLAYIŞ İÇERİSİNDE TESLİM ETMENİN MUTLULUĞU İÇERİSİNDEYİZ. Sizlerde bizlerle ticaret yaparak eşyalarınızı satmak isterseniz sadece telefon açıp otel bilgilerinizi vermeniz yeterlidir. ANTALYA SPOT GÜL TİCARET OLARAK HER ZAMAN İLK İLKEMİZ TEMİZ GÜVENİLİR İŞ ÇIKARTMAKTIR.

05 Mayıs 2020
İSTANBUL OTEL EŞYASI ALANLAR için yorumlar kapalı
1.539 kez görüntülendi
Call Now Button