antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘KONYAALTI EVKUR’ olarak etiketlenmiş yazılar

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA

Antalya 2. el eşya, antalya spot, kepez ve muratpaşa ilçeleriyle komşu meydana gelen konyaaltı Antalya’ın 10. kocaman kazası konumundadır. Bizde bu kocaman kazaya yaraşır ibdai hizmet sunmak amaçlı antalya 2. El Eşya ismi altında bir iş alanı kurduk . Siz de 2. el eşya sıfatına girecek her çeşitli eşyayı bizim ailemizle değerlendirebilirsiniz. Eskimeye surat tutmuş yazılım kalitesi düşük çamaşır makinelerinizin, çoğalış yaşını doldurmuş buzdolaplarınızın, yepyeni çıkan renklere ayak uydurmak üzere değiştirmek dilediğiniz bulaşık makinelerinizin, fırınlarınızın bundan ardından hanede imaj kirliliği oluşturmasına ve sizi huzursuz etmesine bir nihai veriyoruz. 

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA

Özellikle yıllık demode yer takımlarınızı, spot eşyalarınızı, antika, gümüş eşyalarınızı ve görünce sizlere berbat bir mazi hatırlatacak her eşyayı sizin de izninizle 2.El eşya kimliğiyle sizden almaya talibiz.  Yenilik her evin her ofisin hakkı meydana geldiği benzeri sizin de hakkınız ve bu eşyalardan kurtulup bir de üzerine eşyanızın değerine yönelik ücret elde etmek mı? Bundan ek olarak akıllıca bir düşünce olamaz. Hadi durmayın siz de 2. el eşyalarınızın resimlerini bize ulaştırın. En kısa zaman de en randımanlı bir işe beraber tanıklık edelim.

ANTALYA SPOT  Sitemizde yer alan eşya fotoğraflarından hangilerine elde etmek dilediğinizi bize bildirmeniz yeteri civarı internet sayfamız bir bir sürü kez güncellenmektedir.

Unutmayın sizlere bir telefon civarı uzağız.  Şayet isterseniz, firmamızın yeri KONYAALTI’nin bütün mahallerine yakın bir mevkie sahip olup bizi yerimizde de ziyaret etmenize imkân sağlıyoruz.  Antalya güllük’de ofisimiz bu bölgeye çeşitli eşya servis araçlarıyla zaman boyu 2. el mobilya 2. el beyaz eşya transferi inşa ediyor.

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA Hoşnut kalmanız 7/24 sizlere hizmet etmek amaçlı çalıştığımızın en kocaman göstergesidir. Aşağıdaki listeden 2. el eşya temsilciliklerimizin yer aldığı bölgelere göz atabilirsiniz.

KONYAALTI SPOT EVKUR

KONYAALTI SPOT EVKUR

KONYAALTI SPOT EVKUR FİRMAMIZ UZUN SENELERDİR İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIMI YAPMAKTADIR. ANTALYANIN GÖZ BEBEĞİ KONYAALTI İLÇESİ TURİZMİ EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYAN BÖLGESİDİR. GÜN GEÇTİKÇEDE TANINMIŞLIĞINI ARTIRAN KONYAALTIN DA BULUNAN HER SEMTTEKİ İKİNCİ EL EŞYALARINIZI YERİNDE NAKİT OLARAK ALIM YAPMAKTAYIZ.

KONYAALTI SPOT EVKUR

Antalya genelinde ikinci el eşya alım satımı yapan firmamız konyaaltı spot evkur olarak konyaaltının her semtinde bulunan ikinci el ve sıfır eşyalarınızı değerinde nakit olarak adresinizden alım yapmaktayız.

KONYAALTINDA BULUNUYOR VE EŞYALARINIZI SATMAK İSTİYORSANIZ BİZLERİ ARAYARAK ADRES BİLGİSİ VERİN YADA WHATSAPPTAN RESİMLERİ ATIN EŞYALARINIZIN DEĞERİNİ ANINDA ÖĞRENİN. EN İYİ FİYATLARIMIZLA İKİNCİ EL EŞYA ALIMLARIMIZI 16 YILDIR DEVAM ETMEKTEYİZ.

2.el eşya konyaaltı firması her zaman konyaaltı eşya alanlar grubunda ilk sırada olmaktan gurur duymaktadır. KONYAALTI EVKUR OLARAK EVİNİZDE BULUNAN KANEPEDEN BUZDOLABINA HER ŞEYİ DEĞERİNDEN NAKİT ALIR.

ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIMLARIMIZI YERİNDE YAPAN PERSONELLERİMİZ KONYAALTI SPOT ADI ALTINDAKİ EŞYA ALIMLARINDA 05435401983 NOLU TELEFONUN UCUNDA SİZLERİ BEKLEMETEDİR.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat