Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA

Antalya 2. el eşya, antalya spot, kepez ve muratpaşa ilçeleriyle komşu meydana gelen konyaaltı Antalya’ın 10. kocaman kazası konumundadır. Bizde bu kocaman kazaya yaraşır ibdai hizmet sunmak amaçlı antalya 2. El Eşya ismi altında bir iş alanı kurduk . Siz de 2. el eşya sıfatına girecek her çeşitli eşyayı bizim ailemizle değerlendirebilirsiniz. Eskimeye surat tutmuş yazılım kalitesi düşük çamaşır makinelerinizin, çoğalış yaşını doldurmuş buzdolaplarınızın, yepyeni çıkan renklere ayak uydurmak üzere değiştirmek dilediğiniz bulaşık makinelerinizin, fırınlarınızın bundan ardından hanede imaj kirliliği oluşturmasına ve sizi huzursuz etmesine bir nihai veriyoruz. 

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA

Özellikle yıllık demode yer takımlarınızı, spot eşyalarınızı, antika, gümüş eşyalarınızı ve görünce sizlere berbat bir mazi hatırlatacak her eşyayı sizin de izninizle 2.El eşya kimliğiyle sizden almaya talibiz.  Yenilik her evin her ofisin hakkı meydana geldiği benzeri sizin de hakkınız ve bu eşyalardan kurtulup bir de üzerine eşyanızın değerine yönelik ücret elde etmek mı? Bundan ek olarak akıllıca bir düşünce olamaz. Hadi durmayın siz de 2. el eşyalarınızın resimlerini bize ulaştırın. En kısa zaman de en randımanlı bir işe beraber tanıklık edelim.

ANTALYA SPOT  Sitemizde yer alan eşya fotoğraflarından hangilerine elde etmek dilediğinizi bize bildirmeniz yeteri civarı internet sayfamız bir bir sürü kez güncellenmektedir.

Unutmayın sizlere bir telefon civarı uzağız.  Şayet isterseniz, firmamızın yeri KONYAALTI’nin bütün mahallerine yakın bir mevkie sahip olup bizi yerimizde de ziyaret etmenize imkân sağlıyoruz.  Antalya güllük’de ofisimiz bu bölgeye çeşitli eşya servis araçlarıyla zaman boyu 2. el mobilya 2. el beyaz eşya transferi inşa ediyor.

KONYAALTI İKİNCİ EL EŞYA Hoşnut kalmanız 7/24 sizlere hizmet etmek amaçlı çalıştığımızın en kocaman göstergesidir. Aşağıdaki listeden 2. el eşya temsilciliklerimizin yer aldığı bölgelere göz atabilirsiniz.

21 Mayıs 2017
2.566 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?