antalyaspotyan  
ANTALYA iKiNCi EL ESYA

iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL ESYALARI

‘Letgo Macbook air’ olarak etiketlenmiş yazılar

Macbook air 13.3 Ekran

Macbook air 13.3 Ekran

Macbook air 13.3 Ekran ikinci el Mackbook Air Bilgisayar Sorunsuz Çalışmaktadır.

Teknik Özellikleri:

  • intel Core Duo 4 MB L2 Cache .1.6 Ghz işlemci
  • 2GB DDR2 Ram
  • 80 GB Harddsik
  • 13.3 Ekran
  • Şarj Aleti / Batarya Saglam Çalışmakta

İKİNCİ EL Macbook air ürünlerindeki alım ve satım işini aslında çoğu esnaf arkadaşımız yapmak istemez. Çünkü bu ürün gerçekten diğer laptoplardan fiyat olarak pahalıdır. Yanlız fiyat olarak pahalı olmasıda gerekir aslında Nedeni ise gerçekten üstün özelliklere sahip ve en önemli özelliği çok yüksek bir hıza sahip olamasıdır.

Macbook air 13.3 Ekran

ikinci el pc alımlarında iş yerleri yada müşteriler arasında her zaman olumlu ticaretler gelişmemektedir maalesef. bunun nedeni ise aslında hiçbirşeydir. Yani şimdi müşterimiz çok yüksek fiyatlar vererek almış olduğu laptop yada pc için doğal olarak satmayı düşündüğünde yüksek fiyatlar istemektedir. Ama bunun birde ikinci el olarak piyasa fiyatı aşağı yuarı bellidir. bazı müşterilerimize bunu anlatmaya çalıştığımızda gerçekten hak vermektedirler.

Bilgisayar ve cep telefonu ne yazıktırki gün geçtikçe kendini yeniliyen ürünlerdir. Çok kısa sürelerde dahada yeni modelleri çıkınca ister istermez bir alt modeli fiyatını düşürmektedir. Müşterimiz örnek vermek gerekirse 3 yıl önce almış olduğu pc sini aldığı dönemdeki fiyatla kıyasladığı için elinde bulunan bilgisayarını satmamaktadır.

Mesela Sahibinden Macbook air ürünü sıfır alımında bir hayli pahalıdır. müşteri bunu alıp kullanır ve yeni modeli çıktığında eskisini satmak ister. Bu gibi durumlarda antalya spot olarak biz en uygun fiyatlarla pc nizi alım yapmaktayız.

ANTALYA SPOT

ESYANIZI DEGERiNDEN SATMAK iCiN TIKLAYIN

DETAYLi BiLGi

MOBiLYALAR

YATAK ODASI, YATAK BAZA, ViTRiN TAKIMI

DETAYLI BiLGi
#

BEYAZ ESYALAR

CAMASIR MAKiNESi, BUZDOLABI,FIRIN

DETAYLI BiLGi
#

BURO TAKIMLARI

MASA RAF KOLTUK SANDALYE

DETAYLI BiLGi
#

2.EL OTEL ESYASI

YATAK BAZA KROM SEZLONG HURDA

DETAYLI BiLGi
Open chat