Site Rengi


İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI, OTEL EKİPMANLARINIZI VE OFİS BÜRO MOBİLYALARINIZI DEĞERİNDEN ALIYORUZ
KOLTUK TAKIMLARI, BEYAZ EŞYALAR, OTEL PANSİYON MALZEMELERİ, LOKANTA EŞYALARI, BÜRO OFİS MALZEMELERİNİZİ AYNI GÜN İÇİNDE NAKİT OLARAK YERİNDE ALIM YAPIYORUZ.
WHATSAPP 0 543 540 1983

Macbook air 13.3 Ekran

Macbook air 13.3 Ekran

Macbook air 13.3 Ekran ikinci el Mackbook Air Bilgisayar Sorunsuz Çalışmaktadır.

Teknik Özellikleri:

  • intel Core Duo 4 MB L2 Cache .1.6 Ghz işlemci
  • 2GB DDR2 Ram
  • 80 GB Harddsik
  • 13.3 Ekran
  • Şarj Aleti / Batarya Saglam Çalışmakta

İKİNCİ EL Macbook air ürünlerindeki alım ve satım işini aslında çoğu esnaf arkadaşımız yapmak istemez. Çünkü bu ürün gerçekten diğer laptoplardan fiyat olarak pahalıdır. Yanlız fiyat olarak pahalı olmasıda gerekir aslında Nedeni ise gerçekten üstün özelliklere sahip ve en önemli özelliği çok yüksek bir hıza sahip olamasıdır.

Macbook air 13.3 Ekran

ikinci el pc alımlarında iş yerleri yada müşteriler arasında her zaman olumlu ticaretler gelişmemektedir maalesef. bunun nedeni ise aslında hiçbirşeydir. Yani şimdi müşterimiz çok yüksek fiyatlar vererek almış olduğu laptop yada pc için doğal olarak satmayı düşündüğünde yüksek fiyatlar istemektedir. Ama bunun birde ikinci el olarak piyasa fiyatı aşağı yuarı bellidir. bazı müşterilerimize bunu anlatmaya çalıştığımızda gerçekten hak vermektedirler.

Bilgisayar ve cep telefonu ne yazıktırki gün geçtikçe kendini yeniliyen ürünlerdir. Çok kısa sürelerde dahada yeni modelleri çıkınca ister istermez bir alt modeli fiyatını düşürmektedir. Müşterimiz örnek vermek gerekirse 3 yıl önce almış olduğu pc sini aldığı dönemdeki fiyatla kıyasladığı için elinde bulunan bilgisayarını satmamaktadır.

Mesela Sahibinden Macbook air ürünü sıfır alımında bir hayli pahalıdır. müşteri bunu alıp kullanır ve yeni modeli çıktığında eskisini satmak ister. Bu gibi durumlarda antalya spot olarak biz en uygun fiyatlarla pc nizi alım yapmaktayız.

02 Haziran 2017
2.537 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?